3 Adam'da bir 'Küçük Esnaf'

3 Adam programı bu hafta İbrahim Büyükak'ın Zeynep Koçak ile birlikte yazdığı ve oynadığı, 'Küçük Esnaf' filminin yönetmeni Bedran Güzel ile Ozan Doğulu ve Ece Seçkin'i ağırladı.

Kültür-Sanat

3 Adam'da bir 'Küçük Esnaf' Eser Yenenler'in açılışının ardından Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç'un film için yazdığı "Berhudar Olmak Zor" parçasıyla programa başladı.

Bedran Güzel'in ilk defa bir canlı yayına çıkıyor olması ile ilgili Eser Yenenler "Bedran Güzel bizim çok eski arkadaşımız, çok yakın arkadaşımız. Bizi kırmadı ilk defa bizim programımızda canlı yayına çıktı demek isterdim ama bizi kırdı, "çıkmam" dedi. Biz zorladık. Şu an çok heyecanlı kendisi, ama iyi ki geldi hoş geldi" diye esprili bir dille Güzel'e takıldı.

Sette, İbrahim'le uğrasmak nasıldı Bedran? Sorusuna " başta konsantrasyon sorununu bilmiyordum. Öğrenince ise başlarda tatlı geldi. Ama sonra tadı kaçtı tabii. Mesela her plandan sonra İbrahim'in "olmuş mu?" demesi fenaydı, diyerek İbrahim Büyükak ile şakalaştı.


GAZETE BAYİİNE İLAN-I AŞK

Büyükak da, filme konsantre olduğu günlerde nasıl dalgın olabildiğini, “Bir gün yolda yürüyorum, gazete bayiine uğradım. Gazete aldım ve hayırlı işler diyeceğime, gazete bayiine seni seviyorum abi" dediği anısını anlattı.

Bugüne kadar iki yüzün uzerinde klip çeken Bedran Güzel programda ilk filmini, arkadaşlarıyla yapmanın mutluluğunu yaşadığını anlattı.

Ozan Doğulu ve Ece Seçkin'in müzikleriyle renklenen programda, Küçük Esnaf filminin yazarı ve oyuncusu İbrahim Büyükak adeta hem ev sahibi hem de konuktu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: