3 malzeme ile selülitlerden kurtulun!

Selülit, çoğu kadının korku rüyasıdır. Peki, yaz geldiğinde kara kara düşündüren bu selülitlerden nasıl kurtulabiliriz? Sadece 3 malzemeyle bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz...

Kadın

3 malzeme ile selülitlerden kurtulun! Pek çok kadın selülit problemi yaşıyor ancak bu sorunu doğal yollarla çözmek eskisi kadar zor değil. Sadece 3 malzeme ile evde uygulayabileceğiniz bu basit kür ile sorunlarınızın önünü kesebilirsiniz.

MALZEMELER
Kahve çekirdeği,
Hindistan cevizi yağı,
1 adet patates

Peki nasıl hazırlanır?
Kilo ortalaması 50 ile 70 kg arasında olan kişiler için dört yemek kaşığı havanda dövülmüş kahve çekirdeğinin içine dört kaşık Hindistan cevizi yağı ve bir adet rendelenmiş patatesin suyunu ekleyelim. Daha fazla kiloya sahipseniz kilonuz ile orantılı bir şekilde karşımın ölçüsünü arttırabilirsiniz. Krem şeklini alana kadar karıştıralım. Karışımı sorunlu bölgeye kas yönünde aşağıdan yukarı doğru masaj yaparak uygulayıp streç film saralım. 25 dakika beklettikten sonra ılık su ile yıkıyalım. Bu karışımı aksatmadan 14 gün boyunca düzenli olarak uygulayalım.

14 gün boyunca aksatmadan kürü uygulayın, öncesi ve sonrası farkları görebilmek için ölçülerinizi alıp fotoğraf çekin. Farkı göreceksiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir: