3 milyon dolarlık fantezi sütyenini Jasmine Tookes giyecek

Her sene Victoria’s Secret meleklerinden birinin giyme şansını yakaladığı mücevherlerle süslü muhteşem Fantasy Bra‘yı bu sene podyumda Jasmine Tookes taşıyacak.

Kadın

3 milyon dolarlık fantezi sütyenini Jasmine Tookes giyecek 3 milyon dolar değerindeki 2016 Bright Night Fantasy Bra, Eddie Bargo tarafından AW Mauzannar mücevherleriyle sadece Victoria’s Secret’a özel el işçiliğiyle tasarlandı.

Victoria’s Secret meleği Jasmine Tookes defilenin ‘’Bright Night Angel’’ bölümünde bu muhteşem Fantasy Bra’yı taşıyan model olacak.

Bright Night Fantasy Bra yaklaşık 700 saatlik bir ekip çalışması ve toplamda 9000 adet değerli taşın bir araya gelmesiyle oluşturuldu.

18 ayar altın yatağında pırlanta ve zümrütlerle bezeli bu özel sütyen 450 karat ağırlığında. Sütyenin kalıbı yeni koleksiyonda yer alan Beautiful by Victoria’s Secret push-up modelinden alınıyor.

Önceki şovlarda özel tasarım Fantasy Bra’yı Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Candice Swanepoel, Lily Aldridge, Miranda Kerr, Gisele Bundchen, Heidi Klum, Tyra Banks ve daha bir çok melek giydi.

İŞTE O KARELER;

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Bunlarda ilginizi çekebilir: