3'e 1! Gülben yalnız kaldı!

Kavga büyüdü, söylenmeyen kalmadı! Taraflar "mahkemede görüşeceğiz" diye resti çekti. Yeşim Salkım, Seren Serengil ve Erhan Çelik bir oldu, Gülben Ergen'i hedef aldı. Gülben Ergen ise yalnız kaldı kimse onun tarafında saf tutmadı.

Magazin

3'e 1! Gülben yalnız kaldı! Magazin basını günlerdir, Gülben Ergen, Seren Serengil, Yeşil Salkım ve Erhan Çelik arasında yaşanan söz düellosunu tartışıyor. Tartışma o kadar büyüdü ki, olay magazin dünyasının dışına çıktı. Tüm bunlar olurken, kafalar iyice karıştı. Kim ne dedi, ne yaptı, gerçekte neler oluyor, hepsi birbirine girdi.

Gülben Ergen'in evli iş adamı Tolga Duğles'le ilişkisinin ortaya çıkmasının ardından Yeşim Salkım ve Seren Serengil eski defterleri yeniden açtı. Salkım ve Serengil el ele verdi, sosyal medya hesaplarından Gülben Ergen'i çok ağır bir şekilde eleştiri yağmuruna tuttu. Gülben Ergen ilk etapta sessizliğini korudu ama sonrasında dayanamadı ve olayı mahkeme taşıyacağını açıkladı.

YEŞİM SALKIM "HODRİ MEYDAN" DEDİ!

Fakat bu açıklama olayı daha da kızıştırdı. Yeşim Salkım telefonla bağlandığı televizyon programında Gülben Ergen'e meydan okudu ve "Sen davayı aç ben de belgelerle geleceğim. Bu dünyaya ikimizden biri fazla. Büyük hesaplaşma başlıyor! Senin ben nelerini ortaya dökeceğim" dedi.

Yeşim Salkım-Gülben Ergen kavgası büyüdü!

Yeşim Salkım-Gülben Ergen kavgası büyüdü!SEREN SERENGİL: SUSTURULUYORUM!

Seren Serengil ise aslında olaya en başında Instagram hesabında yaptığı açıklama ile dahil olmuştu. Serengil, organ bağışına destek veren paylaşımlar yapan Gülben Ergen'i hedef alarak sayfasına "Bizler bir organ bağışlayalım, sen de bir damarını bağışla "ar" olandan olsun ama" yazmıştı.

Gülben Ergen ile Seren Serengil birbirine girdi!

Gülben Ergen ile Seren Serengil birbirine girdi!Ama sonra sunucusu olduğu "Duymayan Kalmasın" programında konuyla ilgili tek kelime etmeyince eleştiri oklarının da odağı oldu. Bunun üzerine Serengil Instagram'da bir yazı daha paylaştı ve "Susturuluyorum" dedi. Bu açıklamanın ardından programın yapımcısı ve moderatörü Cengiz Semercioğlu'nun Gülben Ergen'i kolladığı ve onun hakkında Seren Serengil'e "konuşma" dediği iddia edildi.

Seren Serengil isyan etti:

Seren Serengil isyan etti: "Ben susturuluyorum"BÜYÜK HESAPLAŞMADA YENİ BİR CEPHE DAHA AÇILDI!

Tüm bu olaylar yaşanırken Erhan Çelik ise konuya fazla dahil olmadı ve hep sessizliğini korudu. Taa ki Gülben Ergen'in Instagram'da "Yeter" başlığı ile yayınladığı mesaja kadar. Daha önce Yeşim Salkım ve Seren Serengil'in yanı sıra eski eşi Erhan Çelik'i de mahkemeye vereceğini açıklayan Gülben Ergen bu kez yaptığı açıklamada "Günlerdir örgütlü aralıksız bir saldırı altındayım" dedi.

Gülben Ergen,

Gülben Ergen, "Yeter" dedi!Bunun üzerine Erhan Çelik sessizliğini bozdu ve ilk kez konuştu. Erhan Çelik sosyal medyada paylaştığı açıklamasında "Gayrı ahlaki bu durumun taraflarıyla artık yargı önünde hesaplaşacağız" dedi.

Erhan Çelik de konuştu

Erhan Çelik de konuştuArdından da TRT 1'de sunduğu Anahaber bültenine veda etti ve ayrıldığını izleyicilerine duyurdu.

Video yüklenemedi...GÜLBEN ERGEN UZAKLAŞTIRMA KARARI ÇIKARTTI!

Erhan Çelik'in de konuya dahil olmasının ardından üç cephede savaş vermek zorunda kalan Gülben Ergen beklenmedik bir hamle yaptı ve mahkemeye başvurarak Erhan Çelik'e uzaklaştırma kararı çıkarttı.

Yeşim Salkım, Seren Serengil, Erhan Çelik-Gülben Ergen kavgası büyüdü!

Yeşim Salkım, Seren Serengil, Erhan Çelik-Gülben Ergen kavgası büyüdü!Fakat Erhan Çelik artık susmayacağını söyledi ve sosyal medyadan şu mesajı paylaştı:

"Birlikte olduğumuz süre içerisinde kendi evladımdan ayırmadığım hatta bana baba diyen çocukları sözde korumak adına karar aldırmış. Neymiş? Çocuklarına zarar verebilirmişim! Allah neden ıslah etmiyor bunu bilmiyorum ama mutlaka bir nedeni vardır. İki buçuk yılı evli 5 yıl oturduğum sitede hala pek çok görüştüğüm komşum ve dostum var. Geçenlerde yine yakın bir dostumu görmek için gittiğim sitede aracının sileceğine bir kartpostal bıraktım. Doğum günümde bana verdiği, üzerinde evlatlarımızın, benim ve kendisinin adının yazılı olduğu... Hani Sabah Gazetesi manşet yaptı ya, o haberdeki kartpostalın aynısı. Ancak biliyorsunuz; o kartpostalda evliyken gayrı ahlaki ilişki yaşadığı, kendisi de evli olan Tolga Duğles ve kızının adı yazılıydı. Meğer aynı günlerde aynı kart postalı evli sevgilisine de onun ve kızının adını yazarak vermiş. Bu kartpostalı aracının sileceğine bırakmamdan hareketle şimdi çocuklarının can güvenliği yok diye mahkemeye başvurmuş. Üstüne üstlük bunu yaşadığı gayrı ahlaki ilişkiyi sansürleyerek bir kez bile haber yapmayan yazı yazdığı grubu haber yaptırmış. Meğer evine de saldırılmış, kırılmış, dökülmüş. Sözde ev ve aracına yapılan saldırı kamera kayıtlarıyla mevcutmuş ve bunu yapanı biliyormuş. Doğrudur, hem evde hem de sitenin her noktasında kameralar var. Bunu bağlı bulunduğu gruba haber yaptıran ama ne evine ne de arabasına saldırı görüntülerini ortaya çıkarmayan, yayınlatmayan kişi bu ülkenin görebileceği en büyük iftiracıdır. İş yargıda deyip insanları aptal yerine koyamazsınız. Madem hem ev hem de aracınıza saldırı görüntüleri var; laf kalabalığı, anneyim, çocuklarım demez bunu yapanı ifşa edersiniz. Ama amaç başka. Kafa bulandırma, hedef saptırma. Evliyken, evli biriyle ilişki yaşayıp bunun delilleri ile ortaya çıkması üzerine algıyı önce yıllardır husumeti olan kadınlara, ardından arabasında ne zaman yapıldığı belli olmayan çiziklerden yola çıkarak "arabam bıçaklandı" gibi abartılı durumlara getiriyor. Ev ve aracına saldırı kamera görüntülerini vakit kaybetmeden yayınlamayan müfteridir, iftiracıdır ve artık bildiğiniz gibidir. Vesselam.."

Gülben Ergen'den Erhan Çelik'e uzaklaştırma!

Gülben Ergen'den Erhan Çelik'e uzaklaştırma!Bakalım bu kavganın sonu nereye varacak?

Gülben Ergen sinirlendi: Ver mikrofonu...

Gülben Ergen sinirlendi: Ver mikrofonu...

Bunlarda ilginizi çekebilir: