400 ÇOCUĞU SÜNNET ETTİRDİLER

FENERBAHÇE'nin eski yöneticilerinden Sadettin Saran, uzun süreden bu yana birlikte olduğu sevgilisi Hülya Avşar ile birlikte el ele tutuşarak geldiği memleketi Kırıkkale'de geleneksel hale getirdiği ‘Sünnet Şenliği' programı kapsamında 400 çocuğu sünnet ettirdi.

Magazin

400 ÇOCUĞU SÜNNET ETTİRDİLER  Saran, 8'incisini düzenlediği 'Sünnet Şenliği'nde sevgilisi Hülya Avşar ile birlikte kirvelik yapmayı da ihmal etmedi.

Kırıkkale'deki bir çay bahçesinde sünnet edilecek çocuklar için düzenlenen Çouk Şenliği'ne Kırıkkale Valisi Mustafa Bahrettin Demirer, Belediye Başkanı Veli Korkmaz, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Zengin, Emniyet Müdürü Salim Akça ve çok sayıda davetli katıldı.

Kırıkkale'de babası Özbek Saran, annesi Garaldina Saran, kızı Lal için Anakolu ve Naciye Saran Lisesi yaptırıp, 8 yıldan bu yana fakir ve muhtaç aile çocuklarının sünneti için Çocuk Şenliği düzenleyen Sadettin Saran, sevgilisi Hülya Avşar'ın tuttuğu elini bırakmadı. Saran, Hülya Avşar ile birlikte Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden Selim Soydan ve spor camiasından bazı isimlerle birliket geldiği Kırıkkale'de sevgi gösterileriyle karşılandı.

Tüm ihtiyaçları Sadettin Saran tarafından karşılanan 400 çocuğun sünnet ettirildiği Çocuk Şenliği'nde davul- zurnalar çalarken Hülya Avşar ile Sadettin Saran kirvelik yaptı. İzdiham görülürken Sadettin Saran, Hülya Avşar'ın elini bırakmadı. Davul- zurna eşliğindeki izdihamdan kendilerini zor kurtaran Avşar ile Saran, daha sonra 9 ilin katılması ile Kırıkkale Atatürk İlköğretim Okulu'nun bahçesinde açılan Bölgesel Halk Eğitim Fuarı'nı birlikte gezdi.

Sadettin Saran ve Hülya Avşar ile tanışmak isteyen Kırıkaleliler uzun kuyruk oluşturdu. Saran, A milli futbol takımın başarısı ile ilgili bir soruya ise, "Çok iyi gidiyorlar. İnşallah Hırvatistan'ı da yeneriz. Tebrik ediyorum" dedi. Saran, Fenerbahçe'yi takip ettiğini söylemekle yetindi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: