42 yaşında Gülşen, beyaz elbiseyle...

Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser veren Gülşen beğeni topladı. Şarkıcı beyaz elbisesiyle adeta sahneyi yaktı.

Kültür-Sanat

42 yaşında Gülşen, beyaz elbiseyle... Gülşen önceki gün Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser verdi. Sahneye beyazlar içinde çıkan şarkıcı, sevenlerine unutulmaz bir gecce yaşattı. 42 yaşındaki Gülşen, adeta yürek hoplattı.

Danslarıyla dikkat çeken şarkıcı, Instagram sayfasından konser fotoğraflarını paylaşarak şu notu yazdı:

"Öncelikle hayal kurmaktan korkmayan ve sonra da bunları bir bir gerçeğe dönüştüren tüm yol arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum huzurunuzda. İçtenliği samimiyeti, sevgiyi, inancı ve bununla birlikte profesyonelliğini yüksek dozda hissettiren ve hayatımda olduğu için şükrettiğim Mahizer Aytaş’a , Hakan Yıldırım’a, Haluk Sentürk’e ve Ozan Çolakoğlu’na sonsuz teşekkür ederim. Dün gecce o çılgın kalabalıkla bana bir kez daha karşılıklı duygularımızın sonsuzluğunu hissettiren dinleyicilerime, hem görüntüleriyle hem profesyonellikleriyle Hollywood sahnesi hayalimizi müziğimize yansıtan tüm müzisyen arkadaşlarıma, bir kez daha sonsuz teşekkürlerimle..."

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: