44'ÜNDE GELEN İTİRAF

Olgunluk dönemini yaşayan başarılı oyuncu Oktay Kaynarca, büyük bir aile kurmanın özlemiyle önümüzdeki yıl çocuk sahibi olmanın planlarını yapıyor.

Magazin

44'ÜNDE GELEN İTİRAF Geçtiğimiz günlerde üvey babasını kaybeden ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, Mega Magazin’e çarpıcı açıklamalarda bulundu ve verdiği röportajda çocuk sahibi olmak istediğini söyledi.44 yaşındaki oyuncu, aile kurmanın özlemini çektiğini ve önümüzdeki yıl bir çocuğa sahip olmak istediğini dile getirdi. “Artık çoluğa çocuğa karışmanın vakti geldi” diyen Kaynarca, bu kadar yıl bekledikten sonra, daha fazla zaman kaybetmek istemediğini belirtti.

ARTIK BABA OLMAK İSTİYORUM
Çarpıcı açıklamalarına devam eden Oktay Kaynarca, “Geçen gün kendimi köpeğim Haydut’la sohbet ederken buldum. Bu, birisine ihtiyaç duyduğumun göstergesidir” diyerek samimi bir itirafta bulundu. Kaynarca, konu hakkında ne kadar kararlı olduğunu göstermek isterken, “Aile kurma konusunda işi ciddiye alma zamanı geldi” dedi ve babalık özlemini dile getirdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: