4N1K'nın 'Dişi Kartal'ı!

Genç oyuncu Gözde Mutluer 4N1K filminde Beşiktaş forması giydi. Filmde 5 kişilik arkadaş grubunun tek kızı olan karakteri oynayan güzel oyuncu film boyunca grubun erkekleriyle hem playstation hem futbol oynadı.

Kültür-Sanat

4N1K'nın 'Dişi Kartal'ı! 4 yakın erkek arkadaşı ile uzun yıllar geçiren bir karakteri canlandıran güzel oyuncu, film boyunca hem bisiklete bindi, hem futbol oynadı.

Film 1 kız ve 4 erkek arkadaşın lise yıllarındaki dostluğunu anlatıyor. Dostluk ve aşkların gençlik heyecanıyla büyük sınavlardan geçtiği hikaye gençlere eğlenceli maceralarla beyazperdede olacak.

Deniz Coşkun’un yönettiği filmin kadrosunda Gözde Mutluer, Hasan Denizyaran, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek Cemrehan Karakaş ve Buse Narcı gibi gençlerin yakından takip ettiği isimler bulunuyor.

Filim kadrosunda, Bülent Alkış, Ümit Erdim, Deniz Özerman ve Murat Parasayar gibi isimlerde bulunmakta.


Gençlerin merakla beklediği, yapımcılığını “Fabrika Yapım” Öner Arslanel’in üstlendiği 4N1K 12 Mayıs’ta sadece sinemalarda!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: