5 BİN KEZ DÜŞÜNÜP 104 KEZ YAPIYORUZ

Erkeklerin yılda yaklaşık 5 bin kez seks düşündüğü, ancak sadece 104 kez bu düşüncelerini uygulamaya koyabildikleri ortaya çıktı.

Magazin

5 BİN KEZ DÜŞÜNÜP 104 KEZ YAPIYORUZ Yapılan yeni araştırmaya göre, ortalama bir erkek günde 13 kez ve her yıl toplamda 4 bin 745 kez seksi düşünüyor.

Araştırmaya katılan erkeklerin neredeyse üçte biri, sabah uyanır uyanmaz akıllarına gelen ilk şeyin seks olduğunu kabul etti.

Buna karşılık kadınlar seksi günde sadece beş kez ve yılda bin 825 kez düşünüyor. Sıra icraata gelince, erkekler haftada sadece iki kez, yani yılda 104 kez seks yapıyor.

www.Onepoll.com araştırma şirketinin sözcüsü, "Erkeklerin seksi çok düşündükleri bilinen bir şey, ama bunun gerçekten ne kadar sık olduğunu rakamsal olarak görmek gerçekten şaşırtıcı" diye konuştu.

3000 kişinin katılımıyla yapılan araştırma, seksi düşünmekle-yapmak arasındaki farka rağmen erkeklerin neredeyse dörtte üçünün seks yapma oranlarından memnun olduğunu ortaya koydu. Kadınların ise sadece yüzde 58'i bunu söyledi.

Çiftlerin yüzde 43'ü sekse yöneltenin kim olduğu konusunun tartışma yarattığını da itiraf etti. Çoğunlukla ilk adım erkeklerden geliyor.

Araştırmaya göre, her üç erkekten biri mum ışığında bir yemeğin ve ardından takip eden bir masajın kadınları havaya sokmanın en iyi yolu olduğunu düşünüyor. Kadınlar ise romantik müzik ya da eşlerinin favori yemeğini pişirme yolunu tercih ediyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: