5 MİLYON DOLARLIK VİLLA

Tarkan, 1.8 milyon dolara satın aldığı villayı, yaklaşık 3.2 milyon dolar harcayarak kendi zevkine göre yeniden inşa ettiriyor.

Magazin

5 MİLYON DOLARLIK VİLLA Nisanda villaya taşınmayı planlayan Tarkan, Maldivler dönüşü hemen inşaatını kontrol etmeye gitti.Ünlü sanatçı villasında kullanacağı tüm malzemeyi ise yerli ürünlerden seçmiş.


Dört katlı olan villanın en alt katına Amerikan mutfak, spor salonu ve bir de Türk hamamı yapılıyor. Askerden geldikten sonra ilk iş olarak Cağaloğlu Hamamı'na giden Tarkan, anlaşılan artık hamam keyfini evinde yapacak. Giriş katında sadece salon olacak. Girişin üstünde üç tane misafir odası, banyo, tuvalet olacak. En üst kat ise tamamen Tarkan'a ait.

Orada büyük bir yatak odası ve bir de stüdyo yer alacak. Yalıtım malzemeleriyle kaplanan stüdyo, profesyonel kayıtların yapılabileceği elektronik sistemle donatılıyor. Tarkan, villanın arka tarafına ise açık bir havuz, jakuzi ve sauna yaptırıyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: