5 YILDIZLI OTELLERDEN DAHA LÜKS!

İki kıtanın buluştuğu İstanbul’u bir de denizden dinleyin, bir başka bakın İstanbul’a …

Magazin

5 YILDIZLI OTELLERDEN DAHA LÜKS!İstanbul un eşsiz güzellikteki, kıyılarını İstanbul'un tarihindeki şatafatına uygun, dünyanın en lüks teknelerinden biriyle keşfetmek artık hayal değil.

'Dinner&cruise' (yemekli deniz organizasyonu) Latilla ve Matilda hayallerinizi gerçekleştiriyor.

Bundan dört yıl önce İstanbul Boğazı'nda 36 metre boyunda süper lüks olarak dizayn edilmiş ziyafet gemisi ‘'Latilla' ile başlayan beş yıldızlı otellerin bile sahip olmadığı exclusive hizmet, 41,5 metre boyunda Mega Yat 'Matilda' ile devam ediyor.

Uluslararası platfomlarda ki VIP kişileri, devlet başkanlarını ağırlamış, Latilla ve Matilda verdiği üstdüzey hizmet ve konforuyla sektöründe dünyaya adını duyurmuş, Türkiye'de ilk, tek ve lider olarak konumlanmıştır.

Tam bir deniz ve İstanbul tutkunu Atilla Yalçın'nın İstanbul ‘un eşsiz güzelliğinin seyrini harika bir ziyafetle tamamlayarak unutulmaz ve vazgeçilmez bir anı olarak saklanması için başlattığı projesi, dünyanın 5 büyük şehrinden biri olan İstanbul'un ve Türkiye'nin tanıtımına da yeni bir bakış açısı olarak tanımlanmıştır.

Newyork, Sydney gibi gelişmiş dünya şehirlerinde farklı bir ilgi uyandıran ve fazlasıyla talep gören, teknelerle, denizden şehrin keyifle izlenmesini, dünyada bir eşi daha olmayan İstanbul Boğazının eşsiz güzelliğinin seyrini 2009 yaz sezonundan başlayarak yaz ve kış sezonu boyunca devamlı hergün münferit katılımlı garanti deparlı cruiselar'la iç ve dış turizm olarak Türk Turizmine farklı bir konseptte katkı sağlamayı hedeflemektedir.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: