50 bin dolarlık nişan yüzüğü

Serdar Ortaç evliliğe doğru koşar adım ilerliyor!

Magazin

50 bin dolarlık nişan yüzüğü Kıbrıs'ta sahneye çıkan Serdar Ortaç'ın evlilik hazırlıkları yaptığı İrlandalı nişanlısı Chloe Loughnan'a 50 bin dolarlık nişan yüzüğü aldığı ortaya çıktı...

NİŞANLISI AYAKTA ALKIŞLADI

Serdar Ortaç evlilige doğru koşar adım ilerliyor! Önceki akşam Kıbrıs'ta Cratos Otel'de sahneye çıkan Ortaç'ı İrlandalı nişanlısı Chloe Loughnan da yalnız bırakmadı. Her şarkıdan sonra sevgilisine tezahurat yapıp alkışlayan Chloe'nin parmağındaki alyans dikkat çekti. Serdar Ortaç'ın aldığı pırlanta nişan yüzüğünün 50 bin dolar olduğu öğrenildi.

BENİ SABAH CHLOE UYANDIRIYOR

Serdar Ortaç nişanlısı Chloe'yi sahnede öve öve bitiremedi: "Ben her sabah nişanlım uyandırıyor. Erken kalkmaya alışık değilim ama ona Bir şey diyemiyorum. Sesi de çok güzel. Türkçe, şarkı söylemiyor ama çok güzel yabancı şarkılar söylüyor. Chloe'e ile aramızda 12 santim fark var. Chloe'i çok seviyorum, inşallah, ilerde bir aksilik olmaz ve evleniriz."

Habertürk
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: