50 CENT İÇİN DÖNER YATAK!

ANTALYA'da 15 Temmuz'da konser verecek olan ABD'li rap müzik sanatçısı 50 Cent, bir otelde kendi ekseninde 7 dakikada dönen yatağı, jakuzisi bulunan süit odada konaklayacak.

Magazin

50 CENT İÇİN DÖNER YATAK! Beldibi Mevkii'nde bulunan ‘5+2' yıldız kategorisindeki, otel yaz sezonu için dünyaca ünlü şarkıcılarla anlaştı. Sözleşmelerin yapıldığı, imzaların atıldığı yaz konserlerinden ilkini, ABD'li dünyaca rap müzik sanatçısı 50 Cent verecek. 15 Temmuz geccesi otelin plajında kurulacak dev konser alanında sahneye çıkacak 50 Cent, konser ardından Antalya'da 1 hafta tatil yapacak. Gecceliği 1500 dolardan satılan döner yataklı süit odada kalacak 50 Cent için ayrıntılar şimdiden gözden geçirilmeye başlandı. Sanatçının, kendi ekseninde 7 dakikada dönen yatağı, içinde jakuzisi bulunan süit odaya yerleştirilmesi düşünülüyor. Odanın en büyük özelliğinin bir tarafının Toros Dağları'na, bir tarafının denize bakıyor olması.

Gecce yatağına yatan 50 Cent'in deniz manzarası eşliğinde uyuyacağını, Toros Dağları'nın eşsiz manzarası ile uyanacağını söyleyen otelin genel müdürü Cem Uzan, konserin 6 bin kişi ile sınırlı olacağını belirtti. 50 Cent'in ikinci kez Türkiye'ye gelecek olmasının heyecan verici olduğunu kaydeden Uzan, “Daha önce de bir yarışma programı için gelmişti. Bu kez gerçek konser için geliyor. Dünyanın gözü burada olacak” diye konuştu. Cem Uzan, anlaşması yapılan 50 Cent'in ardından, görüşmeleri devam eden Enrico Macias ile Simple Red'in de konser vermesinin planlanlandığını belirtti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: