500 MİLYON DOLARI VAR AMA BEŞİKTAŞ'A ÜYE DEĞİLMİŞ!

Beşiktaş'ta başkan adayı olacağı iddiaları ile gündeme gelen Serdar İnan, bu haberlere nokta koyacak bir açıklama yaptı.

Magazin

500 MİLYON DOLARI VAR AMA BEŞİKTAŞ'A ÜYE DEĞİLMİŞ! Beşiktaş'ta seçimin yaklaşmasıyla birlikte bugün sürpriz bir şekilde "500 milyon dolarla Beşiktaş'a talibim" diyerek ortaya çıkan İnanlar Holding'in sahibi işadamı Serdar İnan'ın aday olamayacağı ortaya çıktı…

Akşam Gazetesi'ne verdiği röportajla Beşiktaş'ın önde gelen isimleriyle Fransa'da çalışmalara başladığını ve kısa zaman içinde resmi adaylığını açıklayacağını söyleyen ünlü işadamı Serdar İnan konusunda, sporx.com ilginç bilgilere ulaştı… "Şu anda Türkiye'nin önde gelen işadamlarıyla Paris'te toplantılar yapıyoruz. Beşiktaş'ı bu durumdan kurtarmak için projeler yapıyoruz. Bazı projeler hazırladık ve bunu önümüzdeki günlerde kongre üyelerimizle paylaşacağız. Beşiktaş için 500 milyon dolarlık bir bütçe hazırlıyoruz. Amacımız Barcelona ve Real Madrid ayarında bir takım ortaya çıkartmak. Bunun için bazı dünya yıldızlarını Türkiye'ye getireceğiz. Biz Beşiktaş'ı bir dünya devi haline getireceğiz. Bunun için Fransa'ya geldik" açıklamalarıyla Beşiktaş camiasını heyecanlandıran ünlü işadamı Serdar İnan'ın Beşiktaş kulübüne üye olmadığı bu nedenle başkan adayı olmasının mümkün olmadığı ortaya çıktı.

Beşiktaş Kulübü Seçme ve Sicil Kurulu Başkanı Firuz Drahşan konuyla ilgili olarak, sporx.com'a, "Serdar İnan adında kayıtlı bir üyemiz yok" açıklaması yaptı. Kaldı ki başkan adayı olmak için Beşiktaş tüzüğüne göre sadece kulübün üyesi olmak yeterli değil. Çünkü tüzüğün 26. Maddesine göre başkan adayının üyelikte en az 5 yılı doldurmuş olması gerekiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: