6 ÇOCUKLA JAPONYA'YA GİTTİLER!

Hollywood'un en gözde çifti Brad Pitt ve Angelina Jolie, geçen hafta 13 dalda Oscar'a aday gösterilen ve ünlü aktörün başrolünü oynadığı Benjamin Button'ın Tuhaf Öyküsü filminin Japonya galasına 6 çocuğuyla birlikte gitti..

Magazin

6 ÇOCUKLA JAPONYA'YA GİTTİLER! Daha önce pek ortalarda görünmeyen ailenin yeni ikizleri Vivien Marcheline ve Knox Leon da bu kez aileyle birlikteydi. Leon Pitt'in Vivien de Jolie'nin kucağında seyahat ederken ikizlerin ablalası Shiloh ile Zahara ve ağabeyleri Pax Thien ve Maddox da yanlarında yürüyordu. İkizlerini fotoğraflarını bir magazin dergisine sattıktan sonra 6 ay boyunca gözlerden uzak tutmayı başaran çift, Tokyo'nun Narita havaalanına inişlerinde oldukça rahat göründü. Havaalanına gelen yüzlerce hayranı da çifti sevgiye boğdu.Minik Leon'ın babasınınkiyle aynı model kasket takmış olması da dikkat çekti.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: