6 YIL SONRA AYNI PROJEDELER!

"Türkiye'nin Yıldızları" programının iki yarışmacısını kader şimdilerde yine aynı sahnede birleştirdi.

Magazin

6 YIL SONRA AYNI PROJEDELER! Altı yıl önce "Türkiye'nin Yıldızları" yarışmasında kesişti yolları. Beren 22 yaşındaydı o zamanlar. Başkent Üniversitesi'nde okuyordu. En büyük hayali oyuncu olmaktı. Engin ise aynı hayalin peşinden gelmiş yeteneğini ortaya koymuştu. İkisi de yarışmada aldıkları derecelerle bir anda şöhretin perdesini araladı.

Yarışmadan sonra pek çok dizide rol aldılar. Adım adım zirveye oturdular. Engin Akyürek "Karayılan", "Elveda Rumeli", "Kader" ve "Yabancı Damat"tan sonra "Bir Bulut Olsam" dizisiyle zirvedeki yerini iyice perçinledi. Beren Saat ise "Aşka Sürgün" ve "Hatırla Sevgili" dizilerindeki başarılı performansının ardından Aşk-ı Memnu ile bir anda büyük sükse yarattı. Türkiye'nin en çok konuşulan kadını oldu. O artık Türkiye'nin "Bihter"i idi.

İki eski yarışmacıyı kader şimdilerde yine aynı sahnede birleştirdi. Beren ve Engin yakında Kanal D'de ekrana gelecek olan "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinde başrolü paylaşacaklar.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: