60 DAKİKA GÜNDEMİ DEĞİŞTİRDİ!

Kenan Erçetingöz'le 60 Dakika'ya Şahan Gökbakar'ın yaptığı açıklamalar hurriyet.com.tr'ye manşet oldu.. İşte Hürriyet'in haberi:

Magazin

60 DAKİKA GÜNDEMİ DEĞİŞTİRDİ! Balkon sefası Recep İvedik 4'te

Şahan Gökbakar, “Kenan Erçetingöz'le 60 Dakika” programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.Gökbakar, “balkon skandalı” ile ilgili olarak, “Ben ve hanımefendi bekâr insanlarız. Ortada aldatmaca yok. Başkalarına karşı sorumluluğumuz da yok. Paylaşılan güzel bir an konu oldu” dedi


Uzun süredir ekranlardan uzak kalan ünlü komedyen Şahan Gökbakar sessizliğini bozdu. Dün akşam Bloomberg HT'de yayınlanan “Kenan Erçetingöz'le 60 Dakika”ya konuk olan Gökbakar, Berrak Tüzünataç ile birlikte geçtiğimiz yaz imza attıkları “balkon skandalı” nın dünyanın her yerinde skandal olabileceğini kabul ederken, bu skandalı aralık 2011'de gösterime sokmayı planladığı Recep İvedik 4'te kullanacağını açıkladı. “Recep İvedik 4'ün içine balkon sahnesini koyarım. Öyle bir planım vardı zaten. Recep'i balkonda bir kadına kıstırtabilirim” diyen ünlü komedyen, balkon olayıyla ilgili ise şunları söyledi: “Bunda utanılacak bir şey yok. Hepimiz yaptık, yapmasak ben doğmazdım, sen doğmazdın. Ben ve hanımefendi bekâr insanlarız. Ortada bir aldatmaca yok. Başkalarına karşı sorumluluğumuz yok. Paylaşılan güzel bir an konu oldu. Sonrasındaki yorumlar zarar vermeye başladı. Eleştiriyi aşan taciz edici, küçük düşürücü yorumlara dava açtım. Ben 2004'ten bu yana hiç dava açmamıştım.”

"Ne kadar param var bilmiyorum"

Acılı bir hikâyesinin olmadığını, tek acılı hikâyesinin babasının hayatta olmayışı olduğunu belirten Şahan Gökbakar, ne kadar parası olduğu sorusuna ise şöyle yanıt verdi: “Ne kadar param var bilmiyorum. Umursamıyorum da. Benim bir evim, kendime ait iki otomobilim var.”

'Cem'in imzaladığı peçeteyi saklıyorum'

Cem Yılmaz'la aralarındaki rekabet konusuna da açıklık getiren Şahan Gökbakar, ortaokulda okurken Ankara'ya gelen Cem Yılmaz'ın gösterisini tam altı kere izlediğini, hatta kulise gidip kendisinden imza istediğini ve Yılmaz'ın da peçeteye bir karikatür çizerek kendisine verdiğini hatırlarak, “O peçeteyi çerçevelettik, hâlâ duruyor. Ama imza verdiğin adam bir gün gelir seni geçebilir. Benim açımdan güzel” dedi. Yılmaz'la gişe yarışı sonrası aralar nın açıldığını belirten ünlü komedyen, televizyon skeci yaparken Yılmaz'ın sürekli gelip kendisini izlediğini vurguladı.

'Kötü pop şarkıları yapıyorum'

Şahan Gökbakar müziğe olan ilgisi hakkında çıkan haberlerle ilgili, “Evde Demet Akalın ve Serdar Ortaç şarkılarından esinlenerek kötü pop şarkıları yapıyorum. Klarnet, piyano ve son olarak zurna çalmaya başladım. İki tane küfürlü ve kötü pop şarkısı yaptım, 13'e tamamlanınca piyasaya çıkaracağım” dedi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: