7'inci Koyuşta ki Mucize

CB Medya 2018 yılında vizyona girecek olan “7'inci Koğuşta Mucize” filminin yapım çalışmalarının başladığını duyurdu.

Kültür-Sanat

7'inci Koyuşta ki Mucize Başkanlığını eski Show TV Genel Müdürü ve O3 Medya’nın Yönetim Kurulu Başkanı SANER AYAR’ın yaptığı CB MEDYA tarafından çekimlerine önümüzdeki aylarda başlanacak ve 2018 yılı içinde vizyona girecek olan “7nci Koğuşta Mucize” filminin yapım çalışmalarına başladı.

2013 yılı yapımı Güney Kore filmi “7 Numaralı Hücrede Mucize” filminin yeniden çekimi olacak olan 7nci Koğuşta Mucize 2018’in iddialı filmlerinden olmaya aday. “7 Numaralı Hücrede Mucize” Güney Kore sinemasının en önemli filmlerinden birisi. Toplam 12 milyon seyircinin, 85 milyon ABD Doları hasılat bıraktığı ve IMDB puanı 8.2 olan film, 2013 yılında Kore’nin Oscar ödülleri sayılan Grand Bell ödüllerinde 13 dalda aday olup, en iyi senaryo ve en iyi erkek oyuncu dalları da dahil olmak üzere 3 dalda Grand Bell ödülünü almıştı. Türkiye çekim haklarını Güney Kore’li FineCut Firmasından almış olan CB Medya, filme ilişkin bütün ön hazırlıkları bitirmiş ve filmin yapım tasarımında da önemli bir aşamaya gelmiş durumda. “Miracle benim için çok özel bir filmdi. Ancak hikayeyi Türkiye’ye uyarladıkça, 7nci Koğuşta Mucize filmini daha da sevdim. Bizim kültürümüze çok yakın, aile sevgisini, fedakarlığı, yardımlaşmayı anlatan çok sıcak bir film çekeceğiz.” diye konuşan SANER AYAR, filmin sonbaharda vizyonda olacağını da belirtti. Türkiye’deki çekimlerle ilgili son derece heyecanlı olduklarını belirten FineCut CEO’su YOUNGJOO SUH: “7nci Koğuşta Mucize filminin tamamlanmasını sabırsızlıkla beklediklerini.” belirtti.

Yalnız yaşayan bir baba ile kızın ilişkilerini ve karşılaştıkları zorluklar ile mücadelelerini anlatan 7nci Koğuşta Mucize filmi CB Medya’nın yapımcılığında Türk seyirciler ile 2018 yılı içinde buluşacak.

CB Medya Grubu hakkında: CB Medya SANER AYAR’ın başkanlığında faaliyetlerini sürdüren, film yapımı, yurtdışı TV programı ve dizi yapımı, içerik satış, pazarlama, ürün yerleştirme, oyun, müzik ticarileştirme gibi medya ve eğlence sektöründe geniş bir yelpazade faal olan bir şirketler grubudur.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: