'8 yıldır seni bekliyorum Sinan'

Şarkıcı Sinan Akçıl, Bursa'da bir AVM'de önceki gün hayranlarıyla bir araya geldi.

Magazin

'8 yıldır seni bekliyorum Sinan' Şarkıcılığının yanı sıra ünlü isimlere verdiği bestelerle de öne çıkan Sinan Akçıl, Bursa'da bir alışveriş merkezinde sahne aldı ve büyük bir coşkuyla karşılandı. Konser alanını hınca hınç dolduran hayranları, ünlü sanatçıyı görebilmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

Konser de büyük bir buluşma da yaşandı. Akçıl'a konser öncesi mesaj atan 19 yaşındaki Müşerref Gürel isimli bir hayranı, "11 yaşımdan beri hayalimdin. Seninle büyüdüm. 8 yıldır seni görmeyi bekliyorum" dedi ve bu mesaj üzerine şarkıcı hayranını sahnede ağırladı. Genç kız, Sinan Akçıl'ı karşısında görünce heyecandan titredi. Dakikalarca şarkıcıya sıralan Gürel, "Bu benim en büyük hayalimdi. Gerçekleştiğine inanamıyorum. Gerçekten sen misin? 8 yıldır seni bekliyorum" sözleriyle ne kadar mutlu olduğunu dile getirdi. Kollarına Sinan Akçıl'ın dövmeleri yaptıran başka bir hayranı da ünlü şarkıcıya hayranlığını gösterdi.


Hayranlarından biri "Eski ya da yeni kimseyi sevme, bizi sev" diye bağırınca Sinan Akçıl, "Ben hiçbir kız arkadaşımdan nefret ederek ya da edilerek ayrılmadım. Arkadaş kalmayı istedim. Becerebildiğimiz de oldu, beceremediğimiz de. Siz de öyle yapın ama sizinle aşkımız başka. Onu bu işlere karıştırmayalım" cevabını verdi.

Sinan Akçıl oyuncu oluyor!

Sinan Akçıl oyuncu oluyor!Sinan Akçıl ve Hande Yener birbirlerini görmezden geldi!

Sinan Akçıl ve Hande Yener birbirlerini görmezden geldi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: