9 çocuklu Hadise!

Son dönemde müziğinden çok özel hayatıyla gündemde olan Hadise “Prenses” oldu!

Kültür-Sanat

9 çocuklu Hadise! “Tavsiye” albümünün ikinci video klibini sözlerinin Gökhan Şahin’e, müziğinin ise Emrah Karaduman’a ait olan “Prenses” şarkısına çeken Hadise listelere hızlı bir giriş yaptı.

Klipte 9 kız çocuğu Hadise’ye eşlik etti. Hadise, klibinde prensesten çok küçük kız çocuklarına etkinlik yaptıran bir öğretmene benziyor. Okuduğum bir röportajda Hadise’nin 9 kız çocuğu istediği dikkatimi çekmişti.


En son bu kadar çocuğun oynadığı bir klibi Demet Akalın’ın “Evli, Mutlu, Çocuklu” şarkısının klibinde görmüştüm.

Yeni bir ilişkiye başlayan Hadise 9 çocuk isteğiyle sevgilisi Hakan Baş’a bir mesaj mı yolluyor? Hadise 9 çocuk doğurursa nasıl olur düşünemedim!

Ablası Hülya Açıkgöz yönetmenliğinde çekilen klipte giyindiği kıyafetler de genel olarak hiç fena sayılmaz. Ablasının yardımıyla kıyafet seçimlerini yaptığı bilinen Hadise bu konuda oldukça eleştiri alıyor.


Uzun zamandır üstünden hiç çıkarmadığı iki yanında da yırtmacı olan, her konserinde ve klibinde farklı rengini giyindiği mini elbisesini çıkarmasına gerçekten sevindim. Kilo veremediği gibi bir de kıyafetlerine özen göstermemesi onu iyice rüküş bir hale getiriyor.

Genel olarak klip bol pembeli ve çocukça. Hadise’nin birbirinden seksi ve iddialı kliplerinden sonra bu biraz sade ve durgun kaçmış… Ne dersiniz Hadise acaba tarzını mı değiştiriyor?


Linet Yurdakul
[email protected]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: