9 YILDA 5 BİN ERKEK İLE CİNSEL BİRLİKTELİK KURDU!

Nikki Lee adlı kadın 16 yaşında bekaretini kaybetti. O günden sonra yaşadıklarını günlüğüne yazmaya başladı. Genç kadının 25 yaşına geldiğinde seks hayatı hakkında günlüğüne yazdıkları inanılmazdı..

Magazin

9 YILDA 5 BİN ERKEK İLE CİNSEL BİRLİKTELİK KURDU! İngiltere'de 25 yaşındaki Nikki Lee adlı kadın 16 yaşında bekaretini kaybetti. Nikki Lee o günden bugüne kadar yaşadığı bütün cinsel deneyimleri günlüğüne yazdı.

Genç kadın ilk cinsel deneyiminin üstünden 5 yıl geçtiğinde 21 yaşındayken defterine 2 bin 300 erkekle seks yaptığını yazdı. Niki Lee 25 yaşına geldiğinde yattığı erkek sayısı 5 bin oldu.

Sadece iki kuralı var

9 yılda 5 bin erkekle seks yapan Nikki Lee'nin iki değişmez kuralı var; Nikki Lee seks yapacağı erkeklerin bekar olmasına dikkat ediyor ve asla prezervatif olmadan seks yapmıyor.

Nikki Lee ikinci kez seks yapmak istemediği erkeklere ise yanlış telefon numarası veriyor. Uzmanlara göre Nikki'nin yaptığı teknik olarak mümkün. Ruhsal açıdan ise tehlikeli.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: