ABD BASINI ALAY ETTİ

İstanbul'u, Macaristan'ın başkentiyle karıştıran Charlize Theron, 'Türkiye'nin başkenti Budapeşte'ye bayıldım' dedi.

Magazin

ABD BASINI ALAY ETTİ Güney Afrikalı ünlü Hollywood yıldızı Charlize Theron, 'Elah Vadisi'nde' adlı yeni filminin tanıtımı için verdiği röportajda, coğrafya bilgisinin yetersizliğiyle espri konusu oldu.

Bir röportajında, geçen yıl nisan ayında Türkiye'ye yaptığı geziden söz açan Theron, İstanbul'u Macaristan'ın başkenti Budapeşte ile karıştırarak 'Türkiye'ye ve başkenti Budapeşte'ye hayran kaldım. Bir araba kiralayarak tüm Budapeşte'yi dolaştık. Orada katıldığım film festivalindeki hava adeta Cannes Film Festivali gibiydi' dedi. Theron'un sözlerinde bahsettiği kent Budapeşte değil İstanbul, katıldığı festival ise İstanbul Film Festivali'ydi.


Röportajında, erkek arkadaşı Stuart Townsend ile birlikte geldiği İstanbul'da satın aldığı Hereke halısından da bahseden Theron, 'Budapeşte'de gerçekten bize büyük yakınlık gösterildi' dedi. Theron'un 'İstanbul' gafı, İngiliz ve ABD basınında dalga konusu oldu. Theron'un Antalya'da güneş tutulmasını izleyerek başlayan ve İstanbul'a kadar uzanan tatili, basında geniş yer bulmuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: