ABD DIŞİŞLERİ BAKANI OLACAK!

Adı Thandie Newton ve ABD Dışişleri Bakanı olacak. Hollywood onu tanıyor ama şimdi dünya tanıyacak.

Magazin

ABD DIŞİŞLERİ BAKANI OLACAK! ABD Başkanı Bush'un hayatını beyaz perdeye taşımaya hazırlanan ünlü Amerikalı yönetmen Oliver Stone 'W' filmiyle herkesi şoke etmeye hazırlanıyor. Daha henüz çekimlerine başlamadan büyük tartışmalara neden olan filmin konusu şu sorunun etrafında dönüyor: Bush bir alkolikti, nasıl oldu da dünya lideri oldu?

Filmde bu soruya cevap bulunacak ancak yönetmen, George W. Bush'u, eşini, babasını, hatta 'Bush'un kankası' olarak bilinen İngiltere'nin eski Başbakanı Tony Blair'i canlandıracak oyuncuları kolayca belirlemişken, Bush kabinesinin demirbaşı Dışişleri Bakanı Condoleeza Rice'ı canlandıracak oyuncu kolay bulunamadı.

Kısaca 'Condy' olarak anılan Condoleeza Rice'ı canlandıracak oyuncu yeni bulundu. Hollywood'un genç yeteneklerinden Thandie Newton şimdi, ABD Dışişleri bakanı olmaya hazırlanıyor.

İlk kez bir rol için bu kadar heyecanlı olduğunu söyleyen Thandie, Afrika ülkelerinden Zambiya'da dünyaya geldi, İngiltere'de büyüdü, eğitim gördü ama başarıyı Amerika'da yakaladı. Daha önce 'Mission Impossible: II'de oynayan Thandie 35 yaşında, evli ve 2 çocuk annesi. Rice'ı canlandıracak olmasına rağmen, onun hakkındaki düşüncelerini hiç açıklamadı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: