ABD'Lİ ASKERİN KEMİĞİ TAKILDI

Özcan Deniz'e uygun kemik, Amerikan Kızılhaçı'nın kemik bankasında bulundu.

Magazin

ABD'Lİ ASKERİN KEMİĞİ TAKILDI   İzmir'deki programı sonrası bacağından vurulan ve uyluğu parçalanan Özcan Deniz'e uygun kemik, Amerikan Kızılhaçı'nın kemik bankasında bulundu. Sanatçıya, Amerikalı bir askerin uyluk kemiğinden alınan parçanın nakledildiği öğrenildi.

Şubat ayında vurulmuştu

Özcan Deniz, Çeşme Altın Yunus Oteli'ndeki programının sonunda Mustafa Adaş adlı şahıs tarafından sağ bacağından vurulmuş, iki ay önce yaşanan olayda kurşun, Deniz'in uyluk kemiğini parçalamıştı. Vurulduğu gün Çeşme'deki Özel Sissus Hastanesi'de ameliyata alınan ve bacağındaki kurşun çıkarılan sanatçı, ardından Florance Nihgtingale Hastanesi'ne götürülmüştü.

Kızılhaç'ın bankasında bulundu

Bu hastanede ikinci kez ameliyat masasına yatan Özcan Deniz'e kemik nakli yapıldı. Deniz'e uygun kemik parçasının ise Amerikan Kızılhaçı tarafından gönderildiği ortaya çıktı. Gelen habere göre sanatçı hastaneye yatırılmadan önce, uygun kemik arayışı başlamıştı. Ve doktorların başvurduğu Kızılay, parçalanan uyluğun yapısına uygun parçayı Amerikan Kızılhaç'ından temin etti. Kemiğin bir Amerikan askerine ait olduğu da gelen haberler arasında...

Özcan Deniz, şubat ayında çıktığı program sonrası bacağından vurulmuş ve olayın hemen ardından ilk operasyon için Çeşme'de ameliyata alınmıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: