ABİSİ DESTEK OLDU

Avrupa Yakası’nın “Yaprak”ı Hale Caneroğlu, albüm çıkarmaya hazırlanıyor

Magazin

ABİSİ DESTEK OLDU 'Avrupa Yakası'nın 'Yaprak'ı Hale Caneroğlu, çok yakında bir albüm çıkaracağının müjdesini verdi. Albümün prodüktörlüğünü abisi Hakan Caneroğlu'nun üstleneceğini söyleyen genç oyuncu, bütün şarkı sözlerinin kendisine ait olacağını belirtti. Albümün tarzını henüz belirlemediklerini ifade eden Caneroğlu, iki yabancı şarkıya da Türkçe söz yazacağını sözlerine ekledi.

İLK ALBÜM TANITILDI

'İyi müzik' için yola çıkan ve Süha Kurultay'ın öncülüğünde; Hakan Caneroğlu, Genco Arı, Zeynep Casalini, Ercüment Vural, Hale Caneroğlu, Sarp Maden ve Ertuğ Ergin'in kurduğu Mess Prodüksiyon'un lansman geccesinde, çıkan ilk albüm 'A1' de müzikseverlerin beğenisine sunuldu. Ertuğ Ergin'e ait olan 'A1'deki şarkılardan örnekler sunulduktan sonra, Mess Prodüksiyon sanatçıları sırayla sahneye çıkıp, konuklara müzik ziyafeti çekti. Gecede Zeynep Casalini, Salih Güney ve Sedat Aloğlu vardı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: