ACAR MAĞAZACININ İŞLETMECİ KRİZİ!

Modacı eşi Emel Acar için iki ay önce Home Store Mağazaları'nı 75 milyon dolara satın alan Erdal Acar mağazaların kafe işletmesini de Ateş Öngüner'e vermişti.

Magazin

ACAR MAĞAZACININ İŞLETMECİ KRİZİ! Bu olaydan kısa bir süre sonra kalp rahatsızlığı geçirerek hastaneye yatan Acar, çıktığında Öngüner ile yollarını ayırdı. Öngüner ise, Erdal Acar'ın babası İsmet Acar'ın son dönemlerde işlere müdahil olması nedeniyle görevi bıraktığını açıkladı. Tüm bu yaşanılanların ardından Home Store'da sular durulmak bilmedi. Erdal Acar bu kez de kafelerin işletmesini arkadaşı Akın Büyükoğlu'na verdi. Tuğba Özay'ın eski sevgilisi Akın Büyükoğlu da yine baba İsmet Acar'ı öne sürerek Home Store'dan ayrıldı.

Karagöz başladı
Acar, bu gelişmeler sonrasında kafelerin işletmesini Bergüzar Korel'in eski nişanlısı olarak tanınan Cenk Karagöz'e verdi. Karagöz kafelerinin yeni işletme müdürü olarak görevine başladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: