Acarkent Günaydın Şubesi’nde Görkemli Açılış !

Kebap ve Kasap & Steak House konseptlerini Türkiye’de ilk defa Acarkent’teki şubesinde bir araya getiren Günaydın, yenilenen şubesinin açılışını görkemli bir davetle kutladı.

Diğer Haberler

Acarkent Günaydın Şubesi’nde Görkemli Açılış ! Sanat, cemiyet ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin davetli olduğu geccede, Günaydın Et ve Restaurantları Grubu Kurucu Ortağı Cüneyt Asan, iki konseptin en sevilen lezzetlerini misafirleri için hazırladı. Özlem Yıldız’ın da davetli olduğu geccede Yıldız, Günaydın’ın mutfağına girerek hem steak hem lahmacun yaptı hem de döner kesti!

Günaydın, Kebap ve Kasap & Steak House konseptlerini buluşturarak yenilediği Acarkent şubesinin açılışını özel bir davetle taçlandırdı. Günaydın Et ve Restaurantları Grubu Kurucu Ortağı ve “ET’in Profesörü” Cüneyt Asan’ın ev sahipliğini üstlendiği gecceye Özlem Yıldız, Hande – Erdinç Acar, Mert Öcal, Selda – Mehmet Topal ve Şehmuz Tatlıcı gibi cemiyet, sanat ve iş dünyasının tanıdık simaları katıldı.


Video için tıklayınız..

Acarkent Günaydın’da Özlem Yıldızlı müthiş açılış

Acarkent Günaydın’ın açılış davetine katılan Özlem Yıldız, ızgaranın başına geçerek ‘Et’in profesörü Cüneyt Asan’dan hem et pişirme tekniklerini öğrendi, hem de hamur açarak lahmacun yaptı.

Mutfakta hızını alamayan Özlem Yıldız, döner ustasının elinden bıçağını alarak misafirlere döner ikram etti. Yıldız; “Steak yapmak ve hamur açıp lahmacun yapmanın döner kesmekten daha kolay olacağını düşünmezdim ama en zoru döner kesmekmiş” dedi. Özlem Yıldız tüm hünerlerini Acarkent Günaydın’a özel sergiledi.

Acarkent Günaydın’dan farklı lezzetleri bir araya getiren menü
Türkiye’de ilk kez sunulan farklı lezzetlerden oluşan menüsü ve çarpıcı konseptiyle sektöre damgasını vuracak olan restoranda, et severler bir Steak House’dan, kebap severler ise bir kebapçıdan beklenenden çok daha fazlasını bulacak. Aynı zamanda Kasap konseptini de bünyesinde bulunduran Acarkent Günaydın, steak ve kebap çeşitlerinin yer aldığı sofraların yanı sıra Günaydın farkını evlerinde de yaşamak isteyenler için çiğ et satışı da gerçekleştiriyor.
Yenilenen yüzüyle Acarkent Günaydın hizmet vermeye devam ediyor.


Yenilenen ve iki farklı konsepti bünyesine alarak hizmet vermeye başlayan Günaydın Kebap ve Kasap & Steak House Acarkent şubesi bahçesi ve kapalı alanları ile hem yaz aylarında hem de kış aylarında hizmet vermeye devam ediyor. Büyük ve geniş alanlara sahip Acarkent Günaydın şubesi, dikkat çeken konseptleri ile beğeni topluyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: