Açık saç modası!

Pek çok kadın saçlarını doğal yollarla açmak ister.

Kadın

Açık saç modası! Saç rengi nasıl açılır?

Papatya İle Saç Rengi Açma: Papatya çok iyi bir saç rengi açıcıdır. Aktardan temin edeceğiniz papatyaları bir çaydanlıkta kaynatıp soğutun. Saçlarınızı yıkayıp kremledikten sonra bu papatyalı suyu yedirin. Ancak bu işlemi yaz aylarında yapmanız gerekecek. Bu işlemi, saçlarınızda istediğiniz sarılığı yakalayana kadar haftada 2 kez tekrarlayın.

Limon İle Saç Rengi Açma: Limon, hem saç rengi açıcı, hem de saçları doğal bir parlaklığa kavuşturmaya yarayan muhteşem bir meyvedir. 3 bardak suyu 1 bardak limon suyuyla karıştırın, bu karışımı saçlarınıza yedirin. Yarım saat boyunca güneşte durun ve saçlarınızı suyla durulayın.

Bal İle Saç Rengi Nasıl Açılır: Bal da iyi bir saç rengi açıcıdır. Bir miktar bal ile, biraz saç kremini karıştırın ve saçlarınıza sürün. Bone ile kapatın ve o şekilde yatın, yahut 8-10 saat saçlarınızda bekletin. İşlem sonunda saçlarınızı yıkayın. Saçlarınızın hem yumuşadığını, hem de renginin açıldığını göreceksiniz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: