ACIKAN ÜNLÜ NE YER!

Onların hayatı fazlasıyla hareketli. Çünkü sürekli bir çekimden diğerine koşturuyorlar. Çoğu kez yemek yemeye vakitleri bile olmuyor. Dolayısıyla karınları zil çalarak dolaştıkları zamanlar bir hayli fazla...

Magazin

ACIKAN ÜNLÜ NE YER! Peki, ünlüler fena halde acıktıklarında ilk neye saldırıyorlar? Diyet Sağlıklı Yaşam dergisi araştırdı...


NİL KARAİBRAHİMGİL

Tercihim makarna olur

Yemek saatini beklemem. Zaten benim için yemek saati diye bir şey de yok. Acıkınca hemen yemek yerim ve genellikle tercihim makarna olur. Dışarıdaysam ve çok acıktıysam da tercihim simittir. Sağlıklı beslenmeye çalışıyorum ama aynı zamanda her şeyi yiyorum.DENİZ ÇAKIR

Aklımdan geçen ilk şey tatlı

Aklımdan geçenle yediklerim farklı oluyor. Ancak kendimi ödüllendirmek istediğim dönemlerde ilk aklıma geleni yiyorum. Bu da genellikle tatlı ya da çikolata oluyor. Tatlı yemeyi çok seviyorum. Ayrıca böylesi dönemlerde abur cuburu da çok tüketiyorum. Tatlı isteğimi meyve ya da kuru meyvelerle geçiştirdiğim dönemler de oluyor tabii... Eğer dışarıdaysam ve oturabileceğim bir yer varsa salata yemeyi tercih ediyorum.


ÖZGE ÖZBERK

Vazgeçilmezim salatalık

Sabah uyandığımda güne salatalık yiyerek başlıyorum. Günde yaklaşık 15 tane salatalık yiyorum. Acıkınca da aklıma ilk gelen her zaman için salatalık oluyor. Dışarıdaysam da salatalık isteğimi salata yiyerek geçiştirmeye çalışıyorum. Ağır yemeklere düşkünlüğüm yok.


ZERRİN TEKİNDOR

Aklıma ilk gelen elmadır

Acıkınca aklıma ilk gelen elma olur ve hemen temin etmeye çalışırım. Çalışma koşullarından dolayı yemek saatlerine dikkat edemiyorum, ancak evdeysem tabii ki dikkat ederim. Dışarıdaysam, tercihim tost olur. Genelde sağlıklı ve düzenli beslenmeye çalışıyorum, bu şekilde enerjimi kaybetmeden gün boyu koşturabiliyorum.

SİNEM GÜVEN

Meyve ya da makarna

Acıktığımda aklıma ilk gelenler mevsim meyveleri ya da makarna oluyor. Dışarıdaysam da tercihim simit... Aklıma gelen ilk içecek ise sudur. Onun dışında yemek saatlerime uymaya çalışıyorum. Kahvaltım, öğle ve akşam yemeğim düzenlidir.


CEMAL HÜNAL

Her zaman için hamburger

Acıktığımda aklıma ilk gelen her zaman için hamburger olur. Evde ya da dışarıda fark etmez... Ama genel olarak sağlıklı beslenmeye çalışıyorum.MURAT DALKILIÇ

Pratik olduğu için fast food

Acıktığımda aklıma ilk gelen yiyecek hamburger olur çünkü her zaman aradığımızı bulamıyoruz, pratik olduğu için de onu tercih ediyorum. Çalışma tempomdan dolayı düzenli yemek saatim yok. Sağlıklı beslenmeye ve abur cubur tüketmemeye çalışıyorum.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: