'Açıkgöz' Hadise

Hadise Açıkgöz, gözünü ticarete dikti. Hande Yener'in bu sene Bodrum'da açtığı beach'in iyi kar ettiğini öğrenen Hadise, mekan arayışına girdi.

Magazin

'Açıkgöz' Hadise Sahnelerde yaşanan rekabet iş dünyasına da sıçradı. Demet Akalın'dan sonra Hande Yener'in yeni rakibi Hadise olacak. Konserden konsere koşan, firmaların reklam yüzü olan Hadise, şimdi de işletmecilik yapmayı düşünüyor. Bodrum Yalıkavak'ta açtığı beach'le bu yaza damga vuran ve işletmecilikte de başarılı olan Hande Yener, Hadise'nin iştahını kabarttı.

ARAYIŞLARA BAŞLADI
Bir yandan konserler verip bir yandan da işlettiği mekandan para kazanan Hande Yener'i gören Hadise, hemen harekete geçti. Bir beach açmayı planlayan şarkıcı, geçtiğimiz günlerde soluğu Bodrum'da aldı. Koy koy gezen Hadise, bir çok görüşme yaptı. Adı 'Paragöz'e çıkan Hadise, önümüzdeki sezon Bodrum'da açacağı beach'le cebini doldurmayı planlıyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: