AÇIKLAMALARI AHMET ÇAKAR'I YAKTI!

G.Saray'dan Ahmet Çakar'a dava! Galatasaray, İstanbul'da Manchester United ile oynanan ve golsüz berabere biten maçla ilgili açıklamaları nedeniyle Ahmet Çakar'a dava açtı.

Magazin

AÇIKLAMALARI AHMET ÇAKAR'I YAKTI! Galatasaray Kulübü, sarı kırmızılıların 1993 yılında İstanbul'da Manchester United ile yaptığı ve golsüz berabere kalarak Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kaldığı maçla ilgili açıklamaları nedeniyle spor yorumcusu Ahmet Çakar'a dava açtı.

Galatasaray'ın resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

"Son günlerde Ahmet Çakar isimli gazeteci tarafından, kulübümüzün 1993 yılında İstanbul'da Manchester United futbol takımı ile yapmış olduğu Şampiyonlar Ligi ön eleme maçının sonucuna spor ahlakına uymayan bir şekilde etki etmeye çalıştığı iddiası gündeme getirilmek istenmektedir.

Kulübümüzü karalama kampanyasının bir parçası olan bu iddianın sahibine karşı İstanbul 15. Asliye Hukuk Mahkemesi'nin 2011-533 sayılı dosyası üzerinden 1.000.000 TL (bir milyon TL) tutarında manevi tazminat davası açılmıştır.

Kamoyuna duyurulur."

Galatasaray Spor Kulübü
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: