'Acil Aşk Aranıyor' 7. bölüm - Romantik tango - İzle

Pazar akşamlarının iddialı dizisi “Acil Aşk Aranıyor”’da bu hafta da komedi ve romantizm rüzgarları esti. Med Yapım imzalı “Acil Aşk Aranıyor”, dün akşam Show TV’de ekrana gelen bölümüyle herkesi ekran başına kilitledi.

Dizi Galeri

'Acil Aşk Aranıyor' 7. bölüm - Romantik tango - İzle “Acil Aşk Aranıyor”’un yeni bölümünde; Sinan ile Özge’yi romantik bir şekilde gördükten sonra yeniden ayağa kalkan Nisan, Özge ile komik bir rekabetin içine girdi. Özge’nin tango yarışmasına katılacağını duyan Nisan, yarışmaya katılma kararı aldı. Sahne korkusu olan partneri Nisan’ı son anda dans pistinde yalnız bırakınca, Nisan’ın yardımına Sinan yetişti. Nisan ve Sinan’ın romantik tango gösterisi, izleyen herkesi şaşkına çevirdi.


Nisan ve Sinan’ın ilişkisi, bu romantik danstan sonra nasıl şekillenecek? Özge, Sinan’a ne tepki verecek? Hepsi Acil Aşk Aranıyor’un Pazar akşamı Show TV’de yayınlanacak yeni bölümünde cevabını bulacak.


Yönetmen koltuğunda Barış Kırımşelioğlu’nun oturduğu, senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda; Serhat Teoman (Sinan), Duygu Yetiş (Nisan), Rojda Demirer (Ayla), Tamer Tıraşoğlu (Berzan), Gözde Mukavelet (Özge), Sinem Uçar (Asuman), Gökhan Soylu (Murat) ve Serkan Öztürk (Malik) rol alıyor.

ACİL AŞK ARANIYOR'UN SON BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN..

Bunlarda ilginizi çekebilir: