“Acil Aşk Aranıyor”da Nisan Sinan'ı sevdiğini itiraf edecek mi?

Show TV’nin iddialı dizisi “Acil Aşk Aranıyor” bu hafta, sürpriz gelişmeleriyle herkesi ekran başına kilitledi. Med Yapım imzalı “Acil Aşk Aranıyor”, dün akşam yayınlanan komedi ve romantizm yüklü sahneleriyle izleyicilerin ilgi odağı oldu.

Dizi Galeri

“Acil Aşk Aranıyor”da Nisan Sinan'ı sevdiğini itiraf edecek mi? “Acil Aşk Aranıyor”un dün akşam Show TV’de ekrana gelen yeni bölümünde; Sinan, Nisan’ın kıymetini iyice anlayarak Özge’den gitgide uzaklaştı fakat Nisan’a beklenmedik bir misafirin gelişiyle Nisan için geç kalmış olabileceğini sorgulamaya başladı. Bu arada, hastanede aynı asansöre binen Nisan ve Sinan, elektriklerin kesilmesiyle zor anlar yaşadılar. Klostrofobisi olan Nisan, Sinan’ın yardımıyla sakinleşebildi.

Nisan, Sinan’ı sevdiğini itiraf edecek mi ? Sinan’ın Nisan’a olan hisleri değişecek mi ? Ayla ve Berzan’ın arasındaki yanlış anlaşılma düzelecek mi ? Hepsi Acil Aşk Aranıyor’un Pazar akşamı Show TV’de ekrana gelecek yeni bölümünde cevabını bulacak.

Yönetmen koltuğunda Barış Kırımşelioğlu’nun oturduğu, senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda; Serhat Teoman (Sinan), Duygu Yetiş (Nisan), Rojda Demirer (Ayla), Tamer Tıraşoğlu (Berzan), Sinem Uçar (Asuman), Gökhan Soylu (Murat), Serkan Öztürk (Malik) ve Sertan Erkaçan (Abidin) rol alıyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: