ACUN FİNALİ BRUCE WİLLİS VE KARISI EMMA İLE YAPTI

Acun, Var mısın Yok musun'un finalini Hollywood starı ile yaptı. Bruce Willis yerine karısı Emma yarıştı. Emma Hamdi bey'in teklfine yokum dedi ve..

Magazin

ACUN FİNALİ BRUCE WİLLİS VE KARISI EMMA İLE YAPTI Acun Ilıcalı Var mısın Yok musun finalini Bruce Willis ve eşi Emma ile yaptı... Bruce Willis yerine yarışmda eşi Emma yarıştı.

Emma Hamdi Bey'in 135 binlik teklifini kabul etmedi; kutusuna gitmeyi seçti... İki seçenek vardı: 50 bin ve 500 bin.

Ancak kutusundan 50 bin lira çıktı. Emma hasta çocuklar için bir umut olan Bir Dilek Tut Derneği için yarışmıştı. Kutudan 50 bin çıkmasına üzüldü... Ancak final gecesinde telefon son kez çaldı ve Hamdi Bey'den 50 bin lira daha geldi.

Bruce Willis; yarışma boyunca sempatik tavırlarıyla dikkat çekti; Acun'a ve programına 'Çok güzel şov' sözleriyle övgüler dizdi... Yarışmacılarla tek tek sarılıp öpüştü... Özellikle yarışmacı kızlara yakın ilgi gösterdi.. Yarışmacılar da Bruce Willis'in boynuna Galatasaray atkısı doladı...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: