ACUN, İDDİALARI YALANLADI

Var mısın Yok musun'daki Hamdi Bey'in gerçek olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, 'İşi parayla ilgili olan bir kişi' dedi..

Magazin

ACUN, İDDİALARI YALANLADI TV yarışma programı 'Var mısın Yok musun'daki gizemli bankacı 'Hamdi Bey' karakterinin kimliği tartışılmaya devam ediyor. Yeni Aktüel dergisi, yayın sırasında yarışmacılara telefon açıp para teklif eden kişinin Acun Ilıcalı'nın 'Acun Firarda' adlı seyahat programında kameramanlık yapan Birol Bayram olduğunu iddia etmişti. Ancak Ilıcalı, bu iddiayı yalanladı.

ABD'NİN HAMDİ'Sİ TRUMP


Hamdi Bey'in hayali bir kahraman olmadığını, telefonun öteki ucunda gerçekten de bu isimde bir kişinin bulunduğunu öne süren Ilıcalı 'Bu yarışma devam ettiği sürece Hamdi Bey gizemini korumaya devam edecek. Çünkü programın formatı bu' dedi. Ilıcalı şöyle konuştu: 'Bu tarz tahminlerin olması doğal. Hamdi Bey'e karşı büyük bir merak var. Ama bu sır daha devam edecek. Tek söyleyebileceğim şey, bu kadar önemli bir görevi olan kişinin sıradan bir kişi olamayacağı. Bu kişi tabii ki para ile ilgili bir kişi. Bu kişiyi kanal yönetimi ve ben birlikte seçtik. Belki bir gün gelir, Hamdi Bey'in yüzünü görürsünüz. Yarışmanın Amerika versiyonunda da Hamdi Bey'in konumunda emlak kralı Donald Trump üç hafta görev yapmıştı.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: