ACUN ILICALI BU SEZON DA ÇOK İDDİALI!

Acun Ilıcalı, yeni sezona iddialı giriyor. ‘Survivor’ programının canlı versiyonunu çekeceğini açıklayan ünlü yapımcı, internete de el atıyor

Magazin

ACUN ILICALI BU SEZON DA ÇOK İDDİALI! Arkadaşları Emre Belözoğlu, Ali Taran ve Gökhan Şükür ile önceki akşam Arnavutköy'deki Eftelya Balıkçısı'nda buluşan Acun Ilıcalı, mekan çıkışı gazetecilerle sohbet etti.
Yeni sezonda 'Survivor' programının canlı versiyonunu çekeceğini belirten Ilıcalı, “Dominik Cumhuriyeti'nde bir ada bulduk. Orada yarışma yapacağız ve stüdyodan canlı bağlanacağız” dedi.
Gazetelerde çıkan haberleri de yorumlayan Ilıcalı, “Her gün gazetelerde yeni bir şey yaptığımı, sattığımı, aldığımı okuyorum. İnsanın kendisini gazetelerde okuması hakikaten çok enteresan. 'Bugün ne yapmışım' diye açıyorum. Bakalım yarın ne alacağım. Sonuçta bazen yanlış bilgiler geliyor bir yerlerden. O bilgileri de haber yapmamak lazım. Benim çok daha büyük bir internet projem var. Çok büyük geliyorum yalnız” şeklinde konuştu. Ardından da ekledi: “Miami'deki evimi satmadım ve yakında bir internet projem olacak çok iddialı, herkes onu konuşacak. Yaptıklarım bunlar olacak.”
Aynı zamanda arkadaşlarıyla da Playstation turnuvaları yapan Acun Ilıcalı, “Bu ara çok yapamıyoruz. Çok vaktimiz yok zaten. Şimdi 'Yetenek Sizsiniz' için Antep'e gideceğiz. Ondan sonra da 'Yok Böyle Dans' var. Yani 1 aydır falan doğru düzgün oynadığımız yok açıkçası. Herkes yener şu an beni” dedi.
‰'Yok Böyle Dans' yarışmasına da değinen Ilıcalı, “Benim bir favorim yok. Azra bir adım önde tabii. Ama en sonunda 'SMS'ler belirleyici olacak. Halkımız son anda atak yapabilir” şeklinde konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: