ACUN ILICALI BUNU DA YAPTI

'Var mısın, Yok musun?'da Fatih Terim ve Milli Takım'ın yıldız futbolcuları yarışacak.

Magazin

ACUN ILICALI BUNU DA YAPTI Ekranların ilgiyle izlenen yarışma programı 'Var mısın, Yok musun?'un önümüzdeki hafta ekrana gelecek olan bölümlerinde Fatih Terim ve milli takımın yıldız futbolcuları yer alacak. Terim'in yarışmacı olarak yer alacağı yarışmada, milli takımın 23 yıldız futbolcusu da kutuların başında olacak. 15 ya da 16 mayıs'ta yayınlanacak olan yarışmadan elde edilen gelir, milli takımın belirleyeceği bir hayır kurumuna bağışlanacak.

Neşeli ve keyif içerisinde geçecek bir yarışma olacağını belirten programın yapımcısı ve sunucu Acun Ilıcalı, 'Yıldız futbolcular, Fatih hocalarına yardım edecek... Çok keyifli bir program olacağına inanıyorum. Her şeyden öncesi temposu çok yüksek, dinamik bir bölüm olacak. Yarışmacı koltuğunda oturacak olan Fatih hocaya bakalım hangi futbolcu kazandıracak ya da kaybettirecek? Tansiyonu yüksek, çok neşeli bir program olacağını size şimdiden söyleyebilirim' dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: