Acun Ilıcalı kızını evlendirdi! Düğüne ünlü akını oldu

Kızı Banu’yu evlendiren Acun Ilıcalı’yı sevenleri yalnız bırakmadı. Davetliler “Acun’a dedelik yakışacak” yorumları yaptı.

Magazin

Acun Ilıcalı kızını evlendirdi! Düğüne ünlü akını oldu TV 8’in patronu Acun Ilıcalı’nın 24 yaşındaki kızı Banu Ilıcalı, önceki akşam Swiss Otel’de gerçekleşen nikah töreniyle hayatını Efe Ceyhun’la birleştirdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ’ın kıydığı nikah töreninde gelin ve damadın nikah şahitliklerini Acun Ilıcalı’nın yakın arkadaşı Esat Yontunç ve abisi Ömer Cenker Ilıcalı üstlendi. 700 kişinin katıldığı düğünde pek çok ünlü sima vardı. Şarkıcı Mustafa Sandal, “Araçta eşim Emina ile konuştuk. Bu işin en fantastik tarafı Acun Ilıcalı’nın 11 ay sonra dede olabilecek olması. Acun’a dedelik yakışır” dedi.


Banu Ilıcalı'nın düğününde böyle coştular!

Banu Ilıcalı'nın düğününde böyle coştular!Hadise, düğüne kardeşleri Hülya ve Derya Açıkgöz ile birlikte katıldı. Hakan Yıldırım imzalı kırmızı bir elbise seçen Hadise, “Hazırlanmam 1 saat 15 dakika sürdü”dedi. Aklında bir film projesi olduğunu belirten şarkıcı “Psikopat uygun olabilir. Mafya üyesi Hadise de süper olur” diye konuştu.


Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı'nın eski eşiyle aynı karede

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı'nın eski eşiyle aynı karedeEşi Mehmet Özer’le kameralara poz veren Tülin Şahin,“Banu elimizde büyüdü. Tanıdığımda 9 yaşındaydı. Acun Türkiye’ye ilk geldiğim andan itibaren en yakın arkadaşım. Nikah şahidimizdi”dedi. Sosyal medyada Meryem Uzerli’yle fotoğrafının altına yazdığı “Çok yakında” etiketi sorulunca “Yanlış anlaşılma oldu. Bir arkadaşımızın doğum günü sürpriziydi. Proje yok ama Meryem çok tatlı, akıllı biri. Neden olmasın?”dedi.


Murat Boz’un gecceye sevgilisi Aslı Enver olmadan katılması dikkat çekti.


Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, “Hayırlı bir işe geliyoruz. Allah şimdiden mesut etsin. Acun da kayınbabalığa hazırlansın” dedi.


Reklamcı Ali Taran, düğüne geçen Mart ayında evlendiği Beyza Karaoğlu ile el ele geldi. “Genç çiftin mutluluklarını paylaşmak için burdayız” dedi.

İşte düğünde fotoğraflar;
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Kaynak:gazetevatan.com

Bunlarda ilginizi çekebilir: