Acun Ilıcalı, Reza Zarrab'ın uçağında!

ABD'de tutuklu bulunan Reza Zarrab'ın dosyasından Acun Ilıcalı da çıktı.

Magazin

Acun Ilıcalı, Reza Zarrab'ın uçağında! New York Güney Bölgesi Başsavcısı Preet Bharara, İran'a karşı yaptırımları delme, bankacılık sahtekarlığı, ve kara para aklama suçlamaları ile New York'ta tutuklu bulunan Reza Zarrab'ın kefaletle serbest bırakılmaması için mahkemeye yeni belgeler sundu. Zarrab'ın Whatsapp yazışmalarına da yer verilen 222 sayfalık belgelerde, savcılık Zarrab'ın İngilizce ve Farsça dillerini iyi bildiğini savundu. Yazışmalarda Acun'la Dubai seyahati de var.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Zarrab’ın yazışmalarında, Acun ile Dubai seyahati, Miami’de kendilerine eşlik edecek olan İngiliz çocuk bakıcısı, Miami’deki planları üzerine detaylı yazışmalar yer alıyor.

Whatsapp mesajlarına göre Dubai'de bulunan Zarrab'a Acun da eşlik ediyor. Acun, Zarrab'ın jetinde kendi çalışanlarına da yer olup olmadığını soruyor.

İşte yazışmalardan notlar:

* Dubai’ye dalışa ve Formula 1 yarışı izlemeye gidiyorlar.
* Zarrab’ın Formula One izlemek için 209.000 BAE Dirhem’i harcıyor.
* 380.000 BAE Dirhem ise Formula One araçlarını pistte kullanmak için ödediği ücret.
* Dubai’den dönüşte Acun’un jeti bozulunca, Acun ve 9 kişilik arkadaş grubu için kendi jetini gönderiyor.

Kaynak: hurriyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: