ACUN ILICALI YENİ HEDEFİNİ AÇIKLADI!

Başarılı yapımcı Acun Ilıcalı yeni hedefini açıkladı: Başka ülkelere Survivor yapıp, o ülkede reytingde bir numara olmak. Romanya ve Yunanistan'la görüşüyorum. Benim mesaim bitmez.' dedi.

Magazin

ACUN ILICALI YENİ HEDEFİNİ AÇIKLADI! Acun Ilıcalı Habertürk'e verdiği röportajında yeni hedeflerive yeni Survivor hakkında bilgiler verdi.

Dominik'e veda mı ediyoruz?

Büyük ihtimalle. Yeni Survivor Malezya ya da Tayland'da. Esat yarışma biter bitmez oralara gidecek. Onun için de parantez açayım, o kadar sosyal adam 95 gün boyunca adada her oyunun başındaydı, çocukluk arkadaşım.

Peki bir sonraki Survivor? Flaş isimler var mı?

Survivor öyle bir yarışma ki çok ünlü ama survivor için yaratılmamış birini oraya götürmek çok riskli. Kendisi de biz de zarar görürüz.

Sıradaki hedefin ne çok korkuyorum Survivor Marslılar-Venüslüler falan dersin diye...

Yeni hedefim başka ülkelere Survivor yapıp, o ülkede reytingde bir numara olmak. Romanya ve Yunanistan'la görüşüyorum. A'dan Z'ye Acun Medya yapımı olacak. Benim mesaim bitmez.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: