Acun Ilıcalı'dan Hadise'ye destek!

Şarkıcı Hadise önceki gün bir televizyon programında annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar ettiğini açıklayan Nur Yerlitaş'a sosyal medya hesabı üzerinden zehir zemberek sözler etmişti. Bugün TV8'deki Gel Konuşalım adlı magazin programına telefonla bağlanan Acun Ilıcalı, 'Nur Yerlitaş, Hadise'nin ablasına kafayı takmış' dedi.

Magazin

Acun Ilıcalı'dan Hadise'ye destek! Hadise'nin annesinin intihar girişiminde bulunduğu iddiası magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. İddianın yayılmasının ardından Hadise'nin menajeri Haluk Şentürk intihar iddiasını yalanlayarak, "Gıda zehirlenmesi" açıklamasını yaptı. Ancak daha sonra modacı Nur Yerlitaş, Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar ettiğini doğrulayan bir açıklama yaptı. Ünlü modacı, Hadise'nin menajerinin doktor konusunda kendisinden yardım istediğini belirterek Hadise ve kardeşleri hakkında "Bir teşekkür bile etmediler, onları ayıplıyorum" şeklinde konuşmuştu. Nur Yerlitaş'ın konuyla ilgili olarak Acun Ilıcalı ile konuştuğu da duyuldu.

Nur Yerlitaş Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar ettiğini doğruladı!

Nur Yerlitaş Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar ettiğini doğruladı!Bunun üzerine Hadise de Instagram hesabından Nur Yerlitaş'a ateş püskürdü.Nur Yerlitaş, programa yaptığı açıklamadan sonra aldığı tepkiler nedeniyle Instagram hesabını yorumlara kapattı.

Bugün TV8'e bağlanan Hadise'nin menajeri Haluk Şentürk, ''Hastane olayını Nur Yerlitaş'a söylediğim için köpekler gibi pişmanım'' dedi.

Acun Ilıcalı da canlı yayına bağlanarak, "Nur Hanım'ı TV8 ailesi olarak severiz. Fakat bu yaptığı hareketin elle tutulur bir yanı yok. Bu büyük yanlış bir harekettir. Hadise'nin ablasına kafayı takıp, 3 hafta bekleyip 3 hafta sonra yayına bağlanıp olayı ifşa etmek son derece yanlıştır. Sanat dünyasında bazı olayların gizli kalması gerekir" şeklinde konuştu.

Hadise'den Nur Yerlitaş'a zehir zemberek sözler!

Hadise'den Nur Yerlitaş'a zehir zemberek sözler!

Bunlarda ilginizi çekebilir: