Acun Ilıcalı'nın eski eşi ilk kez konuştu!

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Ilıcalı " Acun’a mutluluklar diliyorum, çok mutlu olmasını istiyorum" dedi.

Sosyete

Acun Ilıcalı'nın eski eşi ilk kez konuştu! Acun Ilıcalı, Eylül ayında Şeyma Subaşı ile Fransa’nın sahil kasabası St.Tropez’de muhteşem bir düğünle evlenmişti. Acun'un eski eşi Zeynep Ilıcalı'nın bu düğüne ne diyeceği merak konusu olmuştu.

Acun Ilıcalı'dan Eser Yenenler'e büyük şok!

Acun Ilıcalı'dan Eser Yenenler'e büyük şok!Ucankus'a konuşan Zeynep Ilıcalı şunları söyledi:

*Ben rahatlıkla şunu söyleyeyim, Acun’a mutluluklar diliyorum, çok mutlu olmasını istiyorum. Unutmayın ki çocuklarımın babası… Ama bir takım konular, dedikodular varsa inanın bunlar benim dışımda… Yoksa bu soruya başka türlü tepki verirdim ama içimde hiç bir ukde yok, gördüğünüz gibi yaşanır, biter bazı şeyler diye iki kelimede özetleyebiliyorum… Bitti ve önümüze bakıyoruz.

İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç, Acun Ilıcalı'nın düğününe neden katılmadı?

İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç, Acun Ilıcalı'nın düğününe neden katılmadı?*Benim için öncelikle önemli olan dost kalmak kavramı; tartışma ortamlarının içine girmemek-çekilmemek ve en önemlisi çocuklarımızı her türlü dedikodunun dışında tutmak ve onları korumak… Dostuz ama herkesin bir başka hayatı var artık… Çocuklarıyla ilgilenmesi yeterli, ilgileniyor da...

*Önemli olan insanın istedikleri ve hayattan bekledikleri değil mi?.. Şimdi tek dileğim, samimiyetle söylüyorum benden daha çok mutlu olması… (KAYNAK: ucankus.com)

Acun Ilıcalı'yı kızdırdılar!

Acun Ilıcalı'yı kızdırdılar!

Bunlarda ilginizi çekebilir: