Acun Ilıcalı'nın ödeyeceği nafaka miktarı belli oldu!

Şeyma Subaşı ile 1 yıllık evliliğini sonlandıran Acun Ilıcalı'nın aylık 125 bin lira nafaka ödeyeceği ortaya çıktı. Ilıcalı, eski eşi Zeynep Yılmaz'a da 150 bin lira nafaka ödüyor.

Magazin

Acun Ilıcalı'nın ödeyeceği nafaka miktarı belli oldu! Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı dün Silivri Adliyesi'ne giderek 8 dakikada boşandı. Ilıcalı'nın Subaşı'na 125 bin TL nafaka ödeyeceği ortaya çıktı. Çocukları Melisa'nın masraflarını da karşılayacak olan Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'nın yıllık 4 seyahat masrafını da üstlendi.

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı tek celsede boşandı!

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı tek celsede boşandı!10 MİLYONA EV!

Aylık 125 bin lira nafakanın yanı sıra Acun Ilıcalı, 10 milyon liraya Subaşı'nın seçeceği bir semtte ev alacak. Bu evin tapusu çiftin çocukları Melisa'nın üzerine olacak.

Herkes onu konuşuyor!

Herkes onu konuşuyor! "Acun abi beatbox yapacağım"ESKİ EŞİ ZEYNEP YILMAZ'A DA NAFAKA VERİYOR!

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'nın yanı sıra eski eşi Zeynep Yılmaz'a da nafaka ödemeye devam edecek. Ilıcalı iki kızının annesi Zeynep Hanım'a, çocuklarına aylık 75 bin, boşandığı eşine de aylık 75 bin lira olmak üzere toplam 150 bin lira iştirak nafakası ödüyor.

Boşanma haberleri sonrası Şeyma Subaşı'dan ilk paylaşım

Boşanma haberleri sonrası Şeyma Subaşı'dan ilk paylaşımBODRUM, İSTANBUL’DAN EV

Ayrıca Acun Ilıcalı boşanırken, Zeynep Yılmaz'ın çocuklarıyla birlikte oturduğu evi kendisine bırakmıştı ve İstanbul ve Bodrum’daki birkaç gayrimenkulü de Zeynep Yılmaz'a devretmişti.

Acun Ilıcalı'dan ilk açıklama!

Acun Ilıcalı'dan ilk açıklama!TOPLAM 275 BİN TL NAFAKA ÖDEYECEK!

Acun Ilıcalı'nın Zeynep Yılmaz'a 150 bin TL ve Şeyma Subaşı'na 125 bin TL olmak üzere nafaka gideri aylık 275 bin TL olacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: