Acun Medya- Survivor 2017 voleybol maçını kazanan belli oldu

Ocak ayından bu yana heyecanın giderek arttığı Survivor'da Acun Medya- Survivor 2017 arasında oynanan voleybol maçını kazanan takım belli oldu.

Magazin

Acun Medya- Survivor 2017 voleybol maçını kazanan belli oldu TV8'de ekrana gelen Survivor 2017 yarışmasında yeni bölümde yapılan voleybol maçını kazanan takım belli oldu.

Survivor'da KKTC'ye gidecek ilk isim belli oldu!

Survivor'da KKTC'ye gidecek ilk isim belli oldu!Acun Medya Siyah Forma, Survivor 2017 Beyaz Formayla Sahaya Çıktı
Acun Medya ile Survivor 2017 arasında kıyasıya bir mücadele oldu. 3 set üzerinden oynanan karşılaşmayı Acun Medya, 3-0 kazandı. Acun Medya, siyah forma ile Survivor 2017 yarışmacıları ise beyaz forma ile sahada çıktılar. Survivor 2017 takımı Furkan Kızılay, Serhat Akın, Gökhan, Ogeday Girişken, Adem Kılıççı ve İlhan Mansız'dan oluşurken; Acun Medya takımı da Şeyma, İhsan, Bertan, Acun Ilıcalı, Oğulcan Engin ve İrem Karan'dan oluştu.

Survivor'da Ogeday korkuttu!

Survivor'da Ogeday korkuttu!Acun Medya, Survivor 2017'ye Fırsat Vermedi
Çekişmeli geçen maçın ilk setini Acun Medya 25-16 kazanarak 1-0 öne geçti. Maçın ikinci setinde yine büyük bir çekişme yaşandı. Acun Medya ikinci seti de 25-20 kazanarak büyük bir avantaj yakaladı. Maçın 3. setinde Gökhan'ın yerine Elif, oyuna girdi. Son seti de 25-15 kazana Acun Medya, mücadeleden 3-0 galip ayrıldı. Survivor 2017 yarışmacıları büyük ödülü kaçırmış oldu.

Survivor'da oruç tutmak isteyen yarışmacı var mı?

Survivor'da oruç tutmak isteyen yarışmacı var mı?Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı Takdir Topladı
Şeyma Subaşı, attığı servislerle takımına üst üste sayıları kazandırmayı başardı ve performansıyla dikkat çekti. Acun Ilıcalı da oyunuyla beğeni toplarken kazandırdığı kritik sayılarla takımının kazanmasında önemli rol oynadı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: