ACUN, REKLAM DÜNYASININ DEVLER LİGİNDE

Bugüne kadar televizyon kanallarına yaptığı birbirinden iddialı projelerle adından söz ettiren Acun Ilıcalı artık devler liginde!

Magazin

ACUN, REKLAM DÜNYASININ DEVLER LİGİNDE 'Var mısın Yok musun?' isimli yarışma programıyla gönüllerde taht kuran Acun Ilıcalı, dev bir firmanın reklam yüzü olmaya hazırlanıyor. Ünlü sunucu Coca Cola firmasıyla anlaştı. Henüz Ilıcalı'nın aldığı ücret basına sızmasa da, Coca Cola ile arasında 'astronomik rakkamlar'ın telaffuz edildiği söyleniyor. Rakam belli olmasa da; bu anlaşmayla Ilıcalı'nın, reklam kampanyalarından milyon dolarlar alan şarkıcı ve oyuncular ligine transfer olduğu konuşuluyor.


2010 KAMPANYASI
Acun Ilıcalı, 2009 yılı sonunda çekilecek ve 2010 kampanyasında kullanılacak olan reklam filmiyle ilgili detaylı bilgileri önümüzdeki günlerde açıklayacak. Hatırlanacağı üzere Coca Cola firması daha önce de, ünlü arabesk sanatçısı Müslüm Gürses ve oyuncu Uğur Yücel ile çok konuşulan reklam filmleri çekmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: