Acun ve Beyaz güldürdü!

Doğan Holding tarafından Doğan TV Stüdyoları'nda organize edilen Fresh MESH (Medya – Eğlence – Şov Dünyası) Konferansı başladı.

Magazin

Acun ve Beyaz güldürdü! Konferansa katılan yapımcı-sunucu Acun Ilıcalı ve ünlü şovmen Beyazıt Öztürk birbirinden ilginç açıklamalarda bulundu.

Beyaz, kendi programıyla ilgili konuşurken kanal yönetimine yayın saati konusunda ince bir göndermede bulundu.

Beyaz, 'Benim programın saatleri bu sene, her hafta değişik saatlerde yayına girdiği için, en son yayında da zaten söyledim saat kaçta yayına girdiğini bilmediğim için sabah erken geliyorum, sabah 7'de takım elbisemi giyiyorum, kanalın içinde devamlı ısınma hareketleri... Onun için de çağırdıkları zaman hemen Beyaz Show' başlıyor falan... Benim stüdyoya arkadan gelişim heybet falan değil, arkada bekliyorum bayağı bir... ' deyince başta Doğan Tv Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ ve Doğan Tv Holding CEO'su İrfan Şahin olmak üzere izleyenleri kahkahalara boğuldu.

Sözü alan Acun Ilıcalı, Beyaz'la ilgili unutamadığı anısını paylaştı. Acun şöyle konuştu: 'Bir gün yine çok geç giriyor. Çıktı televizyondan bayağı posta koymaya başladı. Kanal D'ye posta koyuyor. 'Bu saatte girilir mi?, nasıl oluyor bu iş?' falan diye. Birden bir karton gösterdiler ona 'Arzuhan Yalçındağ bağlanıyor' diye... Bir anda gördü şaka yapıyorsunuz değil mi falan...'

Araya giren Beyaz şöyle devam etti: "Sadece Arzuhan Hanım olsa iyi ailecek izliyorlarmış daha feci bir durum yani. Arzuhan Hanım bağlanınca korkmadım da, seviyorum da, korku da değil de saygıyla karışık bir kovulur muyum endişesi. İki arada bir derede bir durum. O kadar heyecanlanmışım ki önümdeki bütün düğmeleri ilikledim. En son bir de kapıyı çalmak istedi canım. Öyle bir saygı geldi içimden. Ama sağolsun o gün çok da güzel bir sohbet oldu."

Bunlarda ilginizi çekebilir: