ACUN'A ÖLÜM TEHDİDİ

Acun'u severim. Bu vahşi reyting ormanında 'kendi gibi kalabilmiş' ender isimlerdendir. Samimiyetine, içtenliğine de çok inanırım. Geçenlerde yine konuştuk.

Magazin

ACUN'A ÖLÜM TEHDİDİ 'Ben Var mısın Yok musun'daki şakaları reytingi yükseltmek için yapmıyorum. Dünya yıldızlarını bu programa getirmemin nedeni de, düştüğü iddia edilen reytingleri yükseltme kaygısından değil. Zaten program ekim ayında tam 8 kez birinci oldu, daha ne olsun?' dedi.

Acun'u az çok tanırım. Kimse ona istemediği, zevk almadığı bir programı sırf 'para için' yaptıramaz. Acun yaptığı her işi önce 'kendisine' beğendirmek ister. Meğer Var mısın Yok musun'u daha reytingleri düşmeden rutin halinden kurtarmaya çalışıyormuş. Ülkühan'a yaptığı şaka, Christina Aguilera'dan sonra Adriana Lima'yı konuk edecek olması da, stüdyodayken kendi programından daha çok keyif almak içinmiş. İnanırım... Bu arada bir de son dakika haberi:

Adamın biri günlerdir Acun'u arayıp, duruyormuş. Diyormuş ki, 'Seni öldürmem için bana çok büyük para verdiler. Ama ben vicdanımın sesini dinleyip, vazgeçtim...' Acun, işi şakaya vurdu:

'Adriana Lima'yı programda görmeden ölmeyeyim bari' deyip, kahkahayı koyuverdi. Ama ben durumu o kadar hafife almamasını önerdim. Zira memleket psikopat kaynıyor. Sevgili Acun hemen Emniyet Müdürü'nü arayıp, ihbarda bulundu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: