ACUN'A TEKLİF YAĞIYOR

'Var mısın Yok musun?' adlı yarışma programını kapmak için kanallar birbiriyle yarışıyor.

Magazin

ACUN'A TEKLİF YAĞIYOR Star TV, Acun Ilıcalı'ya 5 milyon dolar teklif etti. Ancak ünlü sunucu Show'da kalmayı tercih etti.


Reyting rekorları kıran 'Var mısın Yok musun?' yarışma programıyla bir televizyon mucizesine imza atan Acun Ilıcalı'nın peşini kanal yöneticileri bırakmıyor.


Show TV ile kısa süreli sözleşmesi bulunan Ilıcalı'yı transfer etmek için ilk olarak Star TV teklif götürdü. Transfer ücreti olarak 5 milyon dolar öneren kanala Ilıcalı 'Hayır' dedi.

Bunun yerine Show TV ile masaya oturarak; yeniden anlaşma yapmayı tercih etti. Acun'un programının, Prime Time'da 'Altın Katagori' olarak değerlendirilen reklam tarifesiyle kanala her hafta 1 milyon dolar kazandırdığı belirtiliyor.

2 PROGRAM DAHA YAPACAK

Genç televizyoncu, kanalla hangi şartlarda sözleşme yenilediğini soranlara ise sadece hakkını aldığını söylemekle yetiniyor. Ancak sözleşme sonrası Beykoz Konakları'nda lüks bir villa alması yaptığı sözleşmenin ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor. İşadamlarının, sanatçıların ve sosyetenin ünlü simalarının oturduğu Beykoz Konakları'ndaki villaların fiyatları 750 bin dolar ile 2 milyon dolar arasında değişiyor.

Ilıcalı yaptığı sözleşmeyle ücretini arttırdığı gibi ayrıca Show TV ile iki yeni program daha yapmak için anlaştı. Bu yarışmalardan Behzat Uygur'un sunduğu 'Söyle Söyleyebilirsen' yayınlanmaya başladı. Diğer yarışma programı ise hazırlık aşamasında ve bir süre sonra ekrana gelecek.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: