Ada Masalı'nın birinci bölüm tanıtımı yayınlandı

Ay Yapım’ın 15 Haziran Salı akşamı Star TV’de ekranlara gelecek yeni dizisi ‘Ada Masalı’ndan bir tanıtım daha seyirciyle buluştu. Çekimleri Sığacık’ta devam eden dizinin ekibi, masalsı bir aşk hikayesini izleyenlere aktarmak için gün sayıyor.

Dizi Galeri

Ada Masalı'nın birinci bölüm tanıtımı yayınlandı Genç kuşağın sevilen oyuncuları Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’u başrollerinde buluşturan ‘Ada Masalı’nın yayın yolculuğunun başlamasına sayılı gün kala heyecanla beklenen dizinin ilk bölümünden yeni tanıtım ekranlara geldi. Tanıtımda adaya iş sebebiyle gelen Haziran ile adalı Poyraz’ın hayatlarından kesitler sunulurken aynı zamanda ikili arasında filizlenecek aşkın başlangıcı olan anlar da gözler önüne seriliyor. Bambaşka hayatlara ve zıt karakterlere sahip Haziran ve Poyraz’ın adada kesişen kaderlerini keyifli bir dille anlatacak ‘Ada Masalı’ seyirciyi evlerinden alıp sımsıcak bir yolculuğa çıkartacak.

‘ADA MASALI’ 1. BÖLÜM TANITIM:

‘ADA MASALI’NA ŞİMDİDEN BÜYÜK İLGİ

Merakla beklenen dizi, henüz yayına girmeden tanıtımlarıyla büyük ilgi görerek sosyal medyanın gündemine oturdu. Twitter’da saatlerce TT listesinde yer alan ‘Ada Masalı’nın gördüğü büyük ilgi, diziye dair beklentileri iyice artırdı.

Ali Bilgin yönetmenliğindeki ‘Ada Masalı’nın senaryosu, Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın imzasını taşırken dizinin oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un yanı sıra İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener buluşuyor.

İzleyenlerin içini kıpır kıpır edecek romantik hikayesiyle ‘Ada Masalı’ 15 Haziran Salı akşamı Star TV’de başlıyor!

Bunlarda ilginizi çekebilir: