"Adadaki cinsel hayat sıfır"

Survivor’ın popüler finalistlerinden Hasan Yalnızoğlu, KizlarSoruyor.com dünyanın son trendi ünlülere internet üzerinden online olarak soru sorulabilen #AskMeAnything (#AMA) röportajlarını ‘Ünlüler Cevaplıyor’ adı altında merak edilenleri açıkladı.

Magazin

"Adadaki cinsel hayat sıfır" Hasan hem başarılı bir sporcu, hem bir spor girişimcisi, hem de kişisel gelişim konusunda kitap yazarı. 'Öğrenilmiş Duygular' kitabını daha önce yayınlayan Hasan bugünlerde yeni bir kitap yazıyor. 'Survivor Gerçekleri' isimli yeni kitabında Ada'daki yaşamı tüm çıplaklığıyla anlatacağını söyleyen Hasan, Survivor hakkında en çok merak edilenleri kitabından önce anlattı.

“Survivor’a katılacaklara çok önemli tavsiyelerim var” Hasan Yalnızoğlu’nun “Survivor’a katılacaklara önerilerin neler?” şeklindeki soruya yanıtı ise son derece imalı oldu:
“Yarışırken rakibinizin kafasına basın, kadın yarışmacılara hakaret edin, saygıdan bahsedip terbiyesizlik yapın, rakiplerinize hakaret ederek morallerini bozmaya çalışın.” şeklinde eleştirel bir giriş yapan Yalnızoğlu, “Tabii ki bunları yapın demeyeceğim. Bunları yapmazsanız sonuç ne olur bilmem ama belki iyi bir insan olabilirsiniz” dedi.

“Adadaki cinsel hayat sıfır!”

“Survivor adasında cinsel hayat nasıl?” sorusuna “Yaklaşık dört buçuk ay boyunca yemek bile yiyemiyoruz.” şeklinde yanıt veren Yalnızoğlu, “Adadaki cinsel hayat sıfır.” dedi.

“Kurgusuz ve montajsız bir Survivor düşünülemez”

“Survivor kurgu mu?” sorusunu yanıtlayan Hasan Yalnızoğlu, “Survivor’da yaşananlar gerçek ancak kurgusuz ve montajsız bir Survivor düşünülemez” yanıtını verdi ve bütün bunları çok yakında yazacağı “Survivor Gerçekleri” adlı kitapta anlatacağını belirtti.

“Survivor’ı kadınlara tavsiye etmiyorum ama her şeye rağmen başaran kadınlar da bize ‘biz de varız’ diyor” “Survivor’da kadın olmak mı, yoksa erkek olmak mı zor?” sorusunu yanıtlayan Yalnızoğlu, “Kadınlara Survivor’a katılmalarını hiç tavsiye etmiyorum. Kadınlar için ada şartları daha zor. Ancak bazı kadın arkadaşlarımız bize her şeye rağmen başarabildiklerini gösterdi. Onları tebrik ediyorum.” dedi.

“Sevdiğim kadın annem gibi olmalı”

“Nasıl kadınlardan hoşlanırsın?” sorusunu yanıtlayan Yalnızoğlu, “Bu çok zor bir soru ama bana en iyi örnek olan kadın annem. O yüzden ben de annem gibi kadınlardan hoşlanırım.” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: